Rubriky
Zdraví

Wood Clean – prostředek pro obnovu dřeva

Wood Clean
PROSTŘEDEK PRO OBNOVU DŘEVA

✔ Obnovuje vybledlý a matný povrch;
✔ Odstraňuje nečistoty, mastnotu a vodu
✔ Odstraňuje škrábance a fleky;
✔ Malá spotřeba a příjemná vůně;

Wood Clean popis: Inovativní domácí prostředek pro obnovu dřevěných povrchů, odstranění škrábanců a třísek a navrácení ztraceného lesku domů. Ekologické složení a příjemná vůně vám umožní během několika minut aktualizovat i starý nábytek a dát mu původní vzhled. Technologie rychlého vstřebávání umožňuje aktivním látkám proniknout do hlubokých vrstev dřeva, vyplnit mikrotrhliny a mezery a zpevnit strukturu.

Wood Clean – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Clean Wood prostředek pro obnovu dřeva je ve své kategorii jedním z nejlepších produktů na trhu. Použití pastovité hmoty na bázi účinných látek a vosku umožňuje snadno odstranit vady dřeva, obnovit ideální vzhled skříňového nábytku, odstranit skvrny a další druhy nečistot. Výrobce garantuje německou kvalitu a vysokou efektivitu použití v domácích nebo průmyslových podmínkách. Ve srovnání se svými nejbližšími konkurenty WoodClean pro renovaci dřevěných podlah nejen maskuje viditelné nerovnosti nebo škrábance, ale zcela je eliminuje. Již několik minut po aplikaci na povrch dodává dřevu původní vzhled a lesk, zlepšuje konturu vzoru, odstraňuje drobná poškození a škrábance.

Podle odborníků je Wood Clean pro odstraňování škrábanců a skvrn z dřevěných povrchů jedním z nejjednodušších a nejekonomičtějších způsobů, jak tento problém vyřešit. I bez odborných dovedností a zkušeností s restaurováním můžete vylepšit vzhled vašeho domácího nábytku svépomocí a bez dalších finančních nákladů. Pasta vytváří neviditelný vodoodpudivý povlak, který chrání povrch před prachem, špínou nebo absorpcí vlhkosti.

Co říkají odborníci:

Mám více než 18 let praxe jako tesař. Naše firma se zabývá opravami a restaurováním vzácného dřevěného nábytku. Některé modely židlí a stolů jsou skutečnými uměleckými předměty, takže při jejich restaurování musíte být velmi opatrní a přesní. Použití agresivních chemických prostředků může dřevo trvale poškodit, proto volím pouze bezpečné způsoby restaurování. Všem doporučuji Wood Clean objednat, protože tuto voskovou pastu používám již několik let a s výsledky jsem velmi spokojen. Již po první aplikaci se objeví hluboký odstín a lesk. I nábytek, který je starší než 50 let, vypadá po použití tohoto produktu jako nový!

Výhody:

  • Účinný a všestranný nástroj pro čištění a obnovu dřeva č. 1 v Evropě.
  • Vysoce kvalitní čištění povrchu bez šmouh a skvrn.
  • Vhodné pro všechny povrchy.
  • Neobsahuje toxické nebo jedovaté látky.
  • Má příjemnou neutrální vůni.
  • Nezanechává na oblečení žádné stopy.
  • Vhodné na nábytek, parkety, dřevěné pracovní desky a starožitnosti.
  • Wood Clean cena je desetkrát levnější než náklady na profesionální restaurátorské služby.

Způsob aplikace:

Podle doporučení výrobce zahřejte účinnou látku na měkkou pastu. Naneste na poškozený povrch papírovým kapesníčkem a rovnoměrně rozetřete v tenké vrstvě. Nechte působit 5-6 hodin, aby se látka vstřebala do dřeva. Poté povrch otřete čistým hadříkem, abyste odstranili veškeré zbytky.

Zákaznické recenze:

Skvělý nástroj! Koupil jsem ho kvůli restaurování parket. Po 1 aplikaci se parkety lesknou jako nové! Nyní sháníte Wood Clean prodejna na objednání další takové sady ošetření kuchyňského nábytku.

Po 5 letech provozu byla naše rodinná kuchyně pokryta drobnými prasklinkami a škrábanci od nože, objevily se třísky a řezné rány. Začal jsem hledat řešení tohoto problému a náhodou jsem na internetu narazil na reklamu za Wood Clean Česká republika. Objednal jsem si tuto pastu přes oficiální stránku a balíček jsem obdržel po 3 dnech. Dřevěný povrch stolu jsem obnovil svépomocí, i když v této věci nemám žádné zkušenosti. S výsledkem jsem velmi spokojen! Stůl vypadá mnohem lépe.

U naší firmy jsme objednali několik balení tohoto produktu pro restaurování kancelářského nábytku najednou. Náklady na profesionální restaurování jsou mnohem dražší. Po zpracování skříní, stolů a židlí tímto nástrojem jsme viděli skutečné vylepšení vzhledu. Nyní má kancelář příjemnou dřevitou vůni.

Pokud jste se rozhodli Wood Clean koupit v České republice, využijte nabídku oficiálních stránek k vyplnění online žádosti. Získejte více informací o způsobu aplikace, složení, ceně a odpovědi na další otázky od obchodního poradce.

Clean Wood dodání se provádí ihned po registraci online aplikace. Prodejce slibuje doručení balíku do 5 pracovních dnů. Za zboží můžete zaplatit po obdržení.