Rubriky
Zdraví

ValgoSocks – ortopedické ponožky na vbočený palec

PROFESIONÁLNÍ NÁPRAVA VBOČENÉHO PALCE U NOHY

✔ NAPŘIMUJÍ PALEC A JEHO KLOUB
✔ ULEVÍ OD BOLESTI A ZÁNĚTU
✔ ZACHOVÁVAJÍ PŘIROZENOU OHEBNOST CHODIDLA
✔ VHODNÉ PRO CELODENNÍ NOŠENÍ 24 HODIN DENNĚ

Naše redakce dostává mnoho dopisů od čtenářů, kteří vyprávějí své příběhy o úspěšném překonání určitých zdravotních problémů. Dnes chceme zveřejnit jeden z těchto dopisů, ve kterém čtenář hovořil o tom, jak se jí podařilo zbavit se hallux valgus doma bez operace a nákladné léčby. V tom jí pomohl ValgoSocks ortopedické ponožky na vbočený palec. Podle autora dopisu se mohla vrátit do normálního života a navždy zapomněla na bolest díky nošení těchto úžasných ponožek! Níže je uveden text dopisu bez oprav.

ValgoSocks – popis, cena, koupit, objednat, dodání


«Dobrý den, vážení redaktoři MikiCZ. Jsem váš pravidelný čtenář a chci se podělit o svůj příběh, který může být užitečný pro mnoho žen. Je mi 39 let a v tomto věku jsem se poprvé setkal s problémem hallux valgus. Můj palec na noze se pokřivil a objevil se mozol. Zpočátku jsem tomu nepřikládal velký význam, ale situace se každým dnem zhoršovala. Jsem povoláním realitní makléř, takže musím být během pracovního dne neustále na nohou. V určitém okamžiku se silná bolest a nepohodlí staly nesnesitelnými a musel jsem naléhavě hledat způsob, jak situaci napravit. Vyzkoušel jsem různé způsoby léčby: gely, masti, tablety, silikonové korektory. To vše bylo zbytečné a situaci jen zhoršilo. Chtěl jsem se chirurgického zákroku, protože po něm byla nutná dlouhá rehabilitace a mohl jsem přijít o kariéru. Šel jsem o pomoc k ortopedickému lékaři a on mi poradil, abych vyzkoušel ponožky Valgo Socks na vbočený palec.

Nyní se vám pokusím ve zkratce říct, o co jde. ValgoSocks léčba vbočeného palce je těsný obvaz podobný ponožce, který si musíte dát na nohu, když jdete spát. Zdá se, že je to nesmysl, ale ve skutečnosti je účinek tohoto postupu prostě velkolepý. Nejprve nemusíte provádět žádné bolestivé zákroky ani ležet na chirurgickém stole. Za druhé, palec se vyrovná, když spíte nebo odpočíváte. Zatřetí, výsledky používání tohoto nástroje jsou prostě fenomenální! Během 10 dnů po zahájení používání bolest a zánět znatelně ustoupily. Dokázal jsem se vrátit k normální fyzické aktivitě a dokonce jsem si obul své oblíbené boty, které byly ve skříni více než 2 roky. Po 3 týdnech jsem byl hladší a problémy s chůzí nebo během zmizely. Pokračováním v používání ponožek po dobu 5 měsíců jsem se dokázal sám zbavit Hallux Valgus!

Jaké jsou výhody pro sebe:

  • Jedná se o naprosto bezpečnou metodu léčby.
  • Lze použít v jakémkoli věku.
  • Žádné nepohodlí ani bolest.
  • ValgoSocks Vhodné pro lidi s různými úrovněmi fyzické aktivity.
  • Eliminuje příčinu nemoci, nejen její příznaky.
  • ValgoSocks cena je levnější než mnoho analogů.
  • Lze použít po neomezenou dobu.
  • Vhodné pro ženy a muže.

Pokud mi nevěříte, podívejte se na ValgoSocks popis na webových stránkách prodejce. Existuje spousta užitečných informací, které vám pomohou pochopit všechny funkce a výhody tohoto řešení. Pokud mi to pomohlo, pak opravdu doufám, že to pomůže i ostatním lidem (koneckonců, toto je běžný problém u žen).»


Stalo se pro nás zajímavé zjistit odborný názor na tento ortopedický výrobek a požádali jsme o pomoc odborníka. Řekl nám toto:

Ano, ValgoSocks Česká republika je velmi populární řešení v moderní medicíně. Pro naši zemi je to novinka, i když se tento produkt nebo jeho analogy prodávají na americkém trhu již několik let. Podstata léčby je poměrně jednoduchá: hustá tkanina obvazu vyrovná a pevně fixuje palec ve stacionárním stavu. Během spánku se váš prst postupně vyrovnává. Není to rychlý proces, ale neexistuje žádná bolest ani operace. Paměť kloubů a svalů se postupně vrací, normalizuje se metabolismus a zlepšují se motorické schopnosti. Po přibližně 1-4 měsících používání těchto ortopedických ponožek došlo u 90% mých pacientů k výraznému zlepšení nebo úplné korekci hallux valgus. Určitě doporučím ValgoSocks objednat každému, kdo se s tímto problémem setkal.

Překvapivě, navzdory vysoké úrovni poptávky, ValgoSocks lékárna neprodává. To je pravděpodobně způsobeno omezenými schopnostmi výrobce a rostoucí popularitou produktu. Pokud chcete ValgoSocks koupit v České republice, doporučujeme vám kontaktovat přímo dodavatele. To lze provést prostřednictvím internetu pomocí nabídky oficiálních webových stránek.

ValgoSocks dodání proběhne během několika dnů od data objednání. Za zboží platíte až poté, co obdržíte balíček do rukou a ujistíte se o jeho obsahu.

Pozornost! Nejsme prodejcem ani dodavatelem tohoto produktu, proto nezodpovídáme za jeho kvalitu ani účinnost použití. Před nákupem doporučujeme poradit se s odborníkem.