Rubriky
Zdraví

True Wireless – bezdrátová sluchátka k mobilním telefonům

True Wireless
Vhodné pro všechny typy chytrých telefonů

✔ Chytrý dotek
✔ Přenosná Power banka
✔ Vodotěsné a prachotěsné
✔ Rychlé nabíjení na dvou kontaktech
✔ Inteligentní automatické ovládání

Moderní bezdrátová sluchátka se stávají standardem a postupně nahrazují zastaralé kabelové modely z trhu. Momentálně je v prodeji obrovský výběr široké škály Bluetooth sluchátek, které se liší cenou, kvalitou zvuku, baterií, ovládáním a dalšími parametry. Samozřejmě, pokud nejste profesionál v Hi-Tech průmyslu, je velmi obtížné utřídit si modelovou řadu a vybrat si vhodnou možnost sami. Dnes chceme čtenářům dát pár jednoduchých doporučení, která vám pomohou správně si vybrat a nevyhazovat peníze. A začněme možná jedním z momentálně nejoblíbenějších modelů – True Wireless + POWER BANK. Prozradíme vám, proč byste si na tato sluchátka měli dát pozor a proč jsou lepší než konkurence.

True Wireless – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Kde začít při výběru bezdrátových sluchátek?

První věc, kterou je třeba vyhodnotit, je rozpočet, který jste ochotni za tento produkt utratit. Hlavní mylnou představou mnoha uživatelů je možnost výběru nejdražšího modelu sluchátek od známé značky. Vysoká cena v tomto případě není vždy poměrem kvality. Musíte pochopit, že oblíbená značka utrácí spoustu peněz za reklamu a propagaci svého produktu, takže tyto náklady budou zahrnuty do konečných nákladů na každý produkt. Ve snaze vydělat ještě větší zisk navíc takoví výrobci často vybavují sluchátka zbytečnými funkcemi a možnostmi, které ocení ne více než 11 % posluchačů.

Doporučení: nesnažte se vybrat nejdražší model. Předtím je lepší vyzkoušet modely středního cenového segmentu. V 9 z 10 případů plně uspokojí vaše potřeby, ale zároveň budou desetkrát levnější než špičkové verze bezdrátových sluchátek. Například True Wireless cena ve srovnání se známějšími značkami. Model zároveň přitahuje pozornost stylovým designem, snadným ovládáním a výkonnou baterií.

Kvalita zvuku

Pokud se chystáte vybrat bezdrátová sluchátka, určitě věnujte pozornost tomuto indikátoru. Kvalita zvuku by měla být na správné úrovni a nejlépe s funkcí redukce šumu. To vám umožní vychutnat si poslech hudby. True Wireless bezdrátová sluchátka k mobilním telefonům těmto kritériím dokonale vyhovuje. Tento model přenáší vysoce kvalitní zvuk HI-FI, který není horší než u dražších analogů.

Mikrofon a ovládací prvky

Vhodnou funkcí bezdrátových sluchátek je schopnost přijímat hovory, aniž byste museli vytahovat smartphone z kapsy a připojovat se k němu kabelem. V některých případech můžete být v jedné místnosti a telefon v jiné a nebude překážet chatování s přítelem nebo poslechu hudby. K tomu je velmi důležité mít funkci správy hovorů nebo stop pomocí dotykového ovládání. Výběrem T-Wireless Headphones Bluetooth sluchátka získáte právě takové řešení. Inteligentní ovládací systém umožňuje intuitivně spravovat zvukové záznamy v seznamu skladeb, zastavit přehrávání nebo přepnout na jinou skladbu jediným nebo dvojitým klepnutím. Důležitá je také kvalita mikrofonu, aby vás volající slyšel vždy jasně a bez rušení. U této verze sluchátek s tímto faktem výrobce počítal, což zaručuje výborný výsledek.

Baterie

Pokud chcete používat sluchátka Bluetooth, je rozhodně důležité vybrat si model s nejvýkonnější baterií. Na základě praxe chceme poznamenat, že musíte vzít model s kapacitou alespoň 1600 mAh, pak se můžete bez nabíjení po nějakou dobu obejít. Opět platí, že v tomto případě můžete být lepší s True Wireless objednat. Zde je nabízeno až 2000 mAh, což umožňuje poslouchat hudbu velmi dlouho! Mimochodem, při nákupu tohoto produktu přes oficiální stránky můžete také získat POWER BANKU jako dárek, abyste znásobili nabití vašeho smartphonu nebo sluchátek.

Odolnost proti vlhkosti

Pokud budete svá bezdrátová sluchátka používat při cvičení v posilovně nebo venku, je nejlepší zvolit model, který je voděodolný a odolný vůči nečistotám. Chráníte tak citlivé součásti zařízení před potem, deštěm, prachem a nečistotami. Po přečtení True Wireless popis na oficiálních stránkách se přesvědčíte, že tento model plně vyhovuje vysokým standardům ochrany proti vlhkosti.

Kde mohu získat True Wireless koupit v České republice?

Vzhledem k prudkému nárůstu poptávky po tomto modelu bude velmi obtížné jej najít v běžném obchodě s elektronikou. Abyste ušetřili svůj čas i peníze, využijte nabídku přímého dodavatele tohoto produktu a navštivte oficiální True Wireless internetový obchod. Zde můžete najít úplný popis produktu, podrobné pokyny k použití a během několika minut provést online objednávku. Během 1-2 pracovních dnů bude vaše objednávka doručena kurýrem ve vhodnou dobu. True Wireless dodání se provádí bez akontace, takže se můžete nejprve ujistit o kvalitě zboží a až poté za něj platit.

Další informace o výprodeji True Wireless Česká republika naleznete zde: