Rubriky
Zdraví

Snap-On Smile – snímatelné zubní fazety

Snap-On Smile
Váš svůdný úsměv za 5 minut a navždy!

✔ Co nejpohodlnější, protože sledují tvar vašich zubů
✔ Lze použít v jakémkoli věku
✔ 40 krát levnější než zubní dýhy
✔ Zlepšuje skus a vyrovnává zuby
✔ Známý výrobce – zubní společnost „Align Technology“ (USA)

Krásný sněhobílý úsměv přitahuje obdivné pohledy ostatních a vzbuzuje náklonnost. Pokud ale máte žluté, křivé nebo polámané zuby, může to být problém, který může značně zkomplikovat život. Ve snaze skrýt tuto chybu budete neustále přemýšlet o tom, jak se příliš neusmívat a snažit se vyhnout dlouhodobému kontaktu s lidmi.

Navzdory moderním možnostem zubního lékařství jsou náklady na tradiční fasety nebo implantáty velmi vysoké, takže si je mnoho lidí nemůže dovolit. Naštěstí dnes tradiční metody nahrazují nové výdobytky vědy. Rádi bychom vám představili recenzi jedinečného produktu – Snap-On Smile snímatelné zubní fazety. Technologie 2 v 1 nejen pomáhá skrýt zjevné vady vašich zubů, ale také podporuje přirozený proces zarovnání zubů. Tento model je vyroben z vysoce kvalitních a odolných materiálů, lze jej snadno sejmout a nasadit doma během několika minut a stojí mnohem méně než 1 návštěva zubní kliniky. Nyní můžete být vždy sebevědomí a potěšit ostatní krásným úsměvem s dokonale rovnými a křišťálově bílými zuby.

Snap-On Smile – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Snap-On Smile univerzální snímatelné fazety s rychlou a odolnou montážní technologií dokonale kopíruje kontury vašich zubů a pomáhá napravit netěsnost. Speciální materiál, ze kterého je tento model dýh vyroben, je odolný vůči bakteriím, částečkám jídla, ale i čajovému, kávovému nebo cigaretovému kouři. Můžete jej opravit na horní a dolní čelisti sami, aniž byste se uchýlili k zubnímu lékaři. Výrobce poskytuje záruku na kvalitu svého výrobku a dlouhou životnost po dobu několika let. Na rozdíl od tradičních dýh nemusíte řezat zuby, aby se na ně vešly.

Jak používat?

Všechny součásti potřebné k instalaci zubní fazety jsou již uvnitř krabice. Najdete zde také podrobné pokyny a Snap-On Smile popis o tom, jak používat a pečovat o dýhy, abyste maximalizovali životnost vašich dýh a minimalizovali potenciální vedlejší účinky. Vypláchněte si ústa vodou nebo si vyčistěte zuby. Dýhy namočte na 2 minuty do horké vody. Materiál bude maximálně měkký a elastický. Pomocí pokynů v návodu přitlačte materiál pevně k vnějšímu povrchu zubů. Počkejte na úplné vytvrzení. Za pouhých 5 minut získáte sněhově bílý úsměv a dokonale rovné zuby jako u hollywoodských celebrit!

Užitečné informace:

Snap-On Smile pro rovnání a bělení zubů technologie byla vyvinuta v USA. Tento dýhový systém využívá proprietární vzorec a poměr materiálů, který zajišťuje rychlé a maximální pohodlí pro každého uživatele. Tato metoda je považována za jeden z nejprogresivnějších způsobů, jak se vyhnout nepříjemnostem spojeným s křivými zuby, malokluzí nebo jinými problémy.

Výhody:

  • Nejlepší alternativa rovnátek a keramických fazet.
  • Pouze vysoce kvalitní a ekologické materiály.
  • Funkce 2 v 1: rovnání a bělení zubů.
  • Rychlá a pohodlná montáž dýh doma.
  • Ziskové Snap-On Smile cena.
  • Bez návštěvy zubní ambulance.
  • Bez vrtání a bez bolesti.
  • Snap-On Smile dodání po celém světě do 5–7 pracovních dnů.

Recenze:

Od dětství mám předkus, ale vždy jsem se styděla nosit rovnátka. Nedávno jsem viděl reklamu na tento systém a rozhodl jsem se Snap-On Smile objednat. Jsou opravdu velmi pohodlné na používání. Stačí jen namočit do vody a pevně přitisknout na zuby. Uchovávejte až 24 hodin. Nezasahujte do žvýkání jídla, nevytvářejte nepohodlí v komunikaci. Nikdy neztratí barvu, i když piju kávu nebo jím čokoládu.

Dokonalé řešení! Nedávno jsem měl pohovor na novou pozici a den předtím jsem si zlomil přední zub. Jen jsem byl v šoku, protože situaci bylo potřeba nějak napravit. Zavolal jsem kamarádce a požádal ji o tyto dýhy. Za 10 minut jsem si je nasadil a schoval chybějící zub. Později jsem si tyto dýhy již objednal pro sebe. Velmi pohodlné a praktické!

Jsem rád, že Snap-On Smile koupit v České republice je nyní možné. Dlouho jsem šetřil peníze na keramické fazety, ale nakonec jsem zvolil tuto variantu. Je to mnohem pohodlnější a nemusíte navštěvovat zubaře.

Kde najdu původní model?

V tuto chvíli existuje pouze jeden způsob, jak získat tento fazetovací systém pro vaše zuby, a to není Snap-On Smile lékárna. Objednejte si produkt přímo od výrobce! Pomocí tipů vyplňte online žádost a během pár minut se vám ozvou zástupci prodejce. Po odsouhlasení všech nuancí bude zboží zasláno na zadanou adresu. Prodej Snap-On Smile Česká republika se provádí s možností zaplatit za nákup po obdržení.