Rubriky
Zdraví

Silane Guard – Tekuté sklo

TEKUTÉ SKLO

✔ UDRŽUJE PŮVODNÍ, ZÁŘIVOU A NASYCENOU BARVU KAROSÉRII.
✔ DODÁVÁ ZÁŘIVÝ LESK KAROSÉRII AUTOMOBILU BĚHEM DLOUHÉ DOBY – DO 1 ROKU!
✔ NAVÍC DÁVÁ STÁLÝ VODĚODOLNÝ EFEKT.

Chcete, aby vaše auto vypadalo, jako by právě opustilo prodejnu aut? Použijte Tekuté sklo! Unikátní japonská technologie na ochranu laku před malými třískami, prasklinami, chemikáliemi a dalšími faktory. Díky inovativnímu složení ušetří tento produkt spoustu peněz za drahé leštění a mytí aut. Po použití této technologie získá karoserie zářivý lesk, drobné škrábance a skvrny od deště zmizí a objevuje se další odolnost proti korozi. Většina japonských a evropských odborníků jednomyslně potvrzuje vysokou účinnost používání tohoto nástroje.

Silane Guard – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Willson (Japonsko) již více než 50 let vyrábí automobilové chemikálie a výrobky pro péči o automobil. Použití pouze vysoce kvalitních materiálů a nejnovějších vědeckých technologií zajišťuje vysokou účinnost. Tekuté sklo je nejnovější vývoj, který se rozšířil po celém světě.

Silane Guard Popis:

Kapalný koncentrát se nanáší na povrch karoserie pomocí speciálního houbacího aplikátoru. Několik minut vysušení se objeví organokřemičitý polymerový film, který chrání barvu před vlivy prostředí. Tento nástroj je nezbytný pro skladování vozu na volném prostranství bez garáže a garáže. Silane Guard leštění automobilů nepoškozuje lak, nevypouští toxické látky do atmosféry a je vhodný pro použití za jakýchkoli podmínek. Karoserie vozidla bude vypadat jako nová!

Proto byste měli Silane Guard objednat:

 • Ochrana proti korozi.
 • Pohodlí v aplikaci a aplikaci.
 • Stroj bude muset být prát 4-5krát méně často, ale bude vypadat naprosto čistě.
 • Extra ochrana před malými kousky a poškrábáním.
 • Účinná ochrana proti účinkům chemikálií, které v zimě pokrývají asfalt.
 • Nejlepší alternativa k drahému automobilu.
 • nepoškozuje lak a nemění tloušťku.
 • cena se plně vyplatí po 2-3 měsících používání.

Každý majitel automobilu bude nyní moci aktualizovat vzhled svého vozu doma bez dalších finančních nákladů. Nepotřebujete specializované nástroje ani dovednosti. Sada obsahuje všechny potřebné nástroje pro nanášení tekutého skla: houba aplikátor, latexové rukavice, ubrousek. Jedno balení obsahuje 57 ml účinné látky. To je dost na pokrytí i SUV karoserie 2-3 aut. Vzhledem k příznivým nákladům na produkt budou vaše úspory nejméně 400% na jeden lak.

Silane Guard Česká republika je univerzální řešení pro každého, kdo má alespoň jedno auto. Dnes je tento nástroj aktivně používán v Asii, Evropě a Spojených státech. Máte jedinečnou příležitost objednat tento nástroj a získat další 50% slevu, zatímco tato nabídka platí na webových stránkách prodejce.

Návod k použití krok za krokem Silane Guard:

 • Před použitím auto leštidel důkladně omyjte a osušte karosérii.
 • Používejte ochranné latexové rukavice.
 • Naneste malé množství roztoku na houbu.
 • Rovnoměrně distribuujte účinnou látku po celém povrchu karoserie vašeho vozidla (vyhýbejte se oknům a zrcátkům).
 • Nechejte působit 10-15 minut.
 • Pomocí hadříku (součástí soupravy) otřete povrch těla a vytvořte kompletní ochranný povlak.

Roztok by se měl používat pouze v dobře větraném prostoru bez přímého slunečního záření. Nepoužívejte při nízkých teplotách. Pokud byl vůz znovu natřen (nejedná se o tovární barvy), doporučujeme nejprve nanést malé množství roztoku do nenápadné oblasti. Kapalina není vhodná pro aplikaci na pneumatiky, plasty, chromované díly, sklo a světlomety. Vyvarujte se kontaktu s pokožkou a očima.

Celý postup nebude trvat déle než 40-60 minut, ale výsledek zůstane několik měsíců.

Co říkají odborníci Silane Guard:

Naše společnost profesionálně leští vozy již více než 13 let. Dnes aktivně využíváme Willson Silane Guard pro auto. Tento polymerní povlak ideálně chrání tělo před korozí a agresivním prostředím. Navíc jsou jeho náklady několikrát levnější než americké nebo evropské protějšky. Majitelé aut, kterým jsme toto leštění byli spokojeni s výsledky a po několika měsících přišli k opakované žádosti. Doporučuji tento nástroj použít každému, kdo se stará o své auto.

Silane Guard obchod autodoplnky se neprodává. Je to způsobeno velkým vzrušením, které tento lék způsobil. Originální tekuté sklo je však vždy možné objednat přes internet.

Pokud chcete Silane Guard koupit v České republice, stačí vyplnit oficiální formulář objednávkového formuláře. Platba pouze po přijetí.

Dodání se provádí za pár dní.