Rubriky
Zdraví

Sensual Shape – gel na zvětšení prsou

Sensual Shape
EFEKTIVNÍ ZVĚTŠENÍ A ZPEVNĚNÍ VAŠICH PRSOU!

✔ Zvětšení prsou až o 3 velikosti za 1 měsíc
✔ Okamžité zpevnění a sexy prsa až o 65%
✔ Rychlá aktivace adipogenézy, tj. ukládání lipidů v prsou
✔ Dokonce 7krát rychlejší mikrocirkulace ve srovnání se stavem před zahájením léčby

Bujná ženská ňadra a elastické zadečky – to muže přitahuje nejvíce. Ale jen 20 % žen má od přírody štěstí na ideální formy. Zbylých 80 % musí k dosažení požadovaných parametrů svého těla používat různé metody a přípravky. Pokud vaše prsa po těhotenství a kojení ztratila tvar a zmenšila se, zkuste použít univerzální kosmetický přípravek, který se v roce 2022 stal skutečným objevem! Sensual Shape gel na zvětšení prsou je unikátní 100% přírodní receptura, která je schopna zvětšit prsa, zlepšit jejich tvar a zlepšit svalový tonus. Kromě toho je tento gel vhodný také pro použití na hýždě, což vám umožní udělat je doma pevnějšími a více sexy.

Sensual Shape – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Sensual Shape popis: Širokospektrální receptura založená na přírodních složkách a vitamínech. Díky měkké struktuře gel snadno proniká do nejhlubších vrstev epidermis a zajišťuje místní nárůst tukové vrstvy tam, kde je to potřeba. Při každodenním používání krém-gel zlepšuje krevní oběh, zvyšuje tonus cév a kapilár, zlepšuje mikrocirkulaci krve v oblasti aplikace. Tajemství vysoké účinnosti spočívá v unikátních fytosterolech získaných z rostlinných složek. Ve svých biologických vlastnostech jsou totožné s užitečným cholesterolem, pomáhají zlepšovat syntézu tukové tkáně a urychlují regeneraci epidermálních buněk. V kombinaci s přírodními rostlinnými extrakty, antioxidanty, vitamíny a esenciálními oleji vzniká pozitivní efekt, je posílena syntéza kolagenu a elastinu. Přípravek pomáhá urychlit hojení poškozených kožních tkání, zpevňuje a zlepšuje tonus prsou. Již po první aplikaci je patrné zlepšení stavu pleti a Push Up efekt. Použití krému je naprosto bezpečné, nezpůsobuje alergické reakce ani jiné vedlejší účinky. Klinické studie ukazují, že použití tohoto vzorce umožňuje odstranit celulitidu, vytvořit dokonalý tvar prsou a hýždí bez specializovaných diet, bez tréninku a bez chirurgického zákroku.

Plastická chirurgie je minulé století!

V posledních letech plastická chirurgie ztrácí půdu pod nohama ve srovnání s používáním nechirurgických kosmetických metod ke změně velikosti a tvaru ženského prsu. Mnoho dívek, když vidí všechny nevýhody a rizika spojená s používáním silikonových implantátů, nechce podrobovat své tělo takovým testům. V 9 z 10 případů můžete získat požadovanou velikost prsou nebo krásné elastické hýždě bez operace. Metoda Sensual Shape zvětšení prsou a hýždí bez operace to mnohokrát prokázala.

Cena gelu Sensual Shape Česká republika je desítkykrát levnější než ceník jakékoli kliniky estetické chirurgie. Zároveň neexistují žádná rizika spojená s porušením integrity kůže a tkání, instalací silikonu, jizvami, bolestí, otoky, ztrátou citlivosti bradavek a dalšími vedlejšími účinky, které jsou relevantní pro plastickou chirurgii. Proč utrácet tak velké částky a riskovat vlastní zdraví, když můžete Sensual Shape objednat a dosáhnout požadovaného efektu za 30 dní?

Jak to funguje:

  • Sensual Shape gel na vylepšení hýždí a prsa se okamžitě vstřebávají a poskytují přístup k důležitým živinám.
  • Složení stimuluje hromadění lipidů v tukových buňkách a pomáhá lokálně zvětšovat tloušťku tukové vrstvy tam, kde je to potřeba.
  • Při pravidelném používání se tvorba vlastního kolagenu zlepšuje o 80-90%.
  • Hrudník získává ideální zaoblený tvar, stává se elastickým a neztrácí tvar ani při nošení oblečení bez podprsenky.
  • Hýždě se zbaví celulitidy, stanou se více sexy a pružnějšími. Vašemu muži se tyto změny určitě zalíbí.
  • Díky vysoké koncentraci vitamínů a mikroprvků se pokožka po použití krému stává hladší a sametovou, eliminují se strie a stařecké skvrny.
  • Ušetříte obrovské množství peněz, protože Sensual Shape cena je mnohem výnosnější než jiné postupy a operace.

Proč se neprodává Sensual Shape lékárna a kde tento gel najdu?

Originální produkt lze dnes objednat pouze online. Gel se neprodává v lékárnách, jelikož se jedná o přírodní kosmetický přípravek a je dostupný bez lékařského předpisu. Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak získat Sensual Shape koupit v České republice, je kontaktovat zástupce oficiální stránky. Vyplňte přihlášku přes webový formulář a vyčkejte na doručení vaší objednávky domů. Vezměte prosím na vědomí, že produkt je odeslán po celé zemi během 3-5 pracovních dnů.

Důležité informace: Sensual Shape dodání se provádí se 100% důvěrností obsahu balíku. Výrobek je určen pro ženy 18+. Před použitím se doporučuje konzultace s odborníkem.