Rubriky
Zdraví

Revamin Lash – sérum pro růst řas

Vsaďte na přirozeně dlouhé a silné řasy!

✔ Urychluje růst řas
✔ Posiluje strukturu řasy
✔ Řasy viditelně zesiluje a prodlužuje
✔ Hydratuje a zlepšuje jejich vzhled

Tenké, krátké nebo příliš tenké řasy mohou zničit i ten nejatraktivnější ženský vzhled. Moderní umělci make-upu mají k dispozici mnoho umělých způsobů, jak tento problém zamaskovat prodlužováním řas nebo správným make-upem. Jedná se však pouze o dočasné řešení, které nijak neodstraní důvody.

Proč moje řasy začínají vypadat hrozně nebo vypadávají? Mnoho žen si pokládá tuto otázku. Existuje několik klíčových faktorů, které mohou způsobit tento nepříjemný účinek:

 • Nedostatek vitamínů a živin.
 • Špatná hygiena.
 • Zneužívání kosmetických a makeupových prvků.
 • Špatná ekologie.
 • Věk.
 • Časté používání umělých řas.
 • Autoimunitní onemocnění.

Dnes máme Revamin Lash pro silné a dlouhé řasy ke kontrole. Jedná se o jedinečnou syrovátkovou matrici, která zahrnuje špičkovou technologii a vědecké objevy minulých desetiletí. Vzorec obsahuje sadu zdravých a přírodních složek, které zvlhčují a vyživují cibule, zastavují ztrátu řas a prodlužují fázi aktivního růstu. Díky tomuto účinnému kosmetickému přípravku získáte doma nejplnější a nejdelší řasy za pár dní!

Revamin Lash – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Revamin Lash popis na oficiálních stránkách výrobce naznačuje, že tento kondicionér na řasy úspěšně prošel klinickými testy. Bylo vědecky prokázáno, že použití receptury založené na tripedtidu, zinku, kofeinu a dalších prospěšných látkách stimuluje spící cibule a zvyšuje rychlost růstu nových vlasových buněk. Při každodenním používání tohoto séra je pozorováno zvýšení hustoty a tloušťky řasnatých chloupků, zvyšuje se anagenní fáze a tvar je zachován. Komplex dokonale zvlhčuje a dodává buňkám folikulů speciální vitamíny, antioxidanty a užitečné mikroelementy. Tím se dosáhne efektu maximálního prodloužení řas doma

Ve srovnání s tradičními postupy v kosmetickém salonu Revamin Lash sérum pro růst řas neutralizuje příčinu vznikajících problémů a zaručuje pozitivní výsledek co nejdříve. Produkt urychluje růstovou fázi a má pozitivní vliv na strukturu vlasového folikulu. Vaše řasy budou vypadat co nejobjemnější, nejsilnější a nejbohatší. A nejdůležitější věcí je, že účinek užívání bude přetrvávat po dlouhou dobu (i po skončení kurzu).

Jednou z hlavních výhod přírodního řasového kondicionéru je jeho bezpečné složení složek, absence kontraindikací a vedlejších účinků. Kromě toho je to nejlepší způsob, jak se zbavit problémů se ztrátou řas a ušetřit peníze na kosmetičkách a lékařech. Budete příjemně překvapeni výsledky, které se očekávají v blízké budoucnosti.

Vytvořením řešení Revamin Lash koupit v České republice můžete očekávat následující výsledky:

 • Posílení a aktivní růst řas.
 • Odstranění toxinů a volných radikálů.
 • Zvýšení hustoty a délky o 19% po 1 měsíci.
 • Obnova ztracené struktury řas.
 • Zachování větší vlhkosti uvnitř vlasových a kožních buněk.
 • Probuzení neaktivních folikulů.
 • Snižování podráždění.
 • Snižování křehkosti vlasů.
 • Zpomalení změn souvisejících s věkem a stárnutí.
 • Regenerace poškozených tkání.

Pozornost! Revamin Lash lékárna se neprodává. Originální sérum lze zakoupit pouze na internetu a obdržet zásilku prostřednictvím kurýrní služby.

Co si o Revamin Lash Česká republika myslí profesionální odborníci:

Nejsem zastáncem prodlužování řas. Ačkoli jsou tyto služby nyní velmi populární po celém světě, vidím v nich jen negativní účinky na zdraví. Používání umělých chloupků nebo prodlužování s prodloužením řasy dále oslabuje a vede k jejich ztrátě. V určité fázi budete jednoduše závislí na měsíční návštěvě kosmetičky a vzniknou vám hmatatelné finanční náklady. Místo toho doporučuji svým klientům Revamin Lash kondicionér na řasy. Tento produkt je docela efektivní a bezpečný. Působí však přirozeně zrychlením růstové fáze řas díky správnému účinku na ně. V tomto případě je mnohem snazší dosáhnout pozitivního výsledku než u konvenčních rozšíření. A co je nejdůležitější, Revamin Lash cena je desetkrát levnější než náklady na služby vizážistů.

Způsob aplikace: Sérum je určeno pro každodenní aplikaci na problémovou oblast. První výsledky jsou patrné po 3-4 týdnech používání, ale k úplnému obnovení zdraví řas budete muset absolvovat kurz alespoň 90 dnů. Tento produkt je k dispozici pouze od 18 let. Doporučuje se předchozí konzultace s lékařem nebo jiným licencovaným odborníkem.

Podle informací z webových stránek prodejce je Revamin Lash dodání provedeno do 48 hodin od okamžiku registrace aplikace. V některých případech lze dodací lhůty prodloužit až na 5-7 pracovních dnů. Další informace naleznete na stránce pro vyplnění online žádosti.

Pospěšte si Revamin Lash objednat, když je tato položka na skladě!