Rubriky
Zdraví

Prostalis – lék na prostatu bez lékařského předpisu

REVOLUCE V BOJI S CHRONICKOU PROSTATOU

✔ Zbavte se bolesti v oblasti hráze, konečníku a varlat
✔ Normalizujte močení již po jedné kúře
✔ Zbavte se zánětu prostaty
✔ Podpořte své sexuální zdraví

Prostatitida je obecný název pro skupinu různých onemocnění spojených se zánětem prostaty. Akutní fáze prostatitidy má výrazné příznaky, zatímco chronické onemocnění se může vyvíjet asymptomaticky po mnoho let. V mnoha případech je to právě prostatitida, která je jednou z hlavních příčin erektilní dysfunkce, impotence a neplodnosti u mužů.

Názor, že zánět prostaty je možný pouze u starších mužů, je mýtus. Ve skutečnosti se nemoc může objevit téměř v každém věku (i u mladých mužů). Abyste nezmeškali začátek vývoje zánětlivého procesu, musíte pozorně poslouchat své tělo. Zde jsou jen některé zjevné příznaky, které by vás měly varovat:

 • Bolest a pocit pálení v tříslech a genitáliích.
 • Časté nebo bolestivé močení.
 • Pomalý proud moči a pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře.
 • Erektilní dysfunkce.
 • Předčasná ejakulace.
 • Podrážděnost, chronická únava.
 • Nestabilní erekce po požití alkoholu nebo sexu v kondomu.

Proč nelze ignorovat příznaky prostatitidy? Sama o sobě je prostatitida zánětlivý proces, který negativně ovlivňuje celkové zdraví. Při absenci účinné a včasné léčby onemocnění postupuje velmi rychle, což několikrát zvyšuje riziko adenomu prostaty, impotence a neplodnosti. Pokud pocítíte první příznaky onemocnění, měli byste se okamžitě poradit s lékařem, provést potřebné testy a podstoupit odbornou léčbu.

Dnes na evropském trhu existuje široká škála léků pro prevenci a léčbu zánětu prostaty. Liší se svým složením, principem fungování a cenou. Mnoho urologů doporučuje používat bylinné kapsle a tablety, které jsou volně prodejné. Jeden takový produkt stojí Prostalis pro léčbu prostatitidy. Inovativní receptura získala vysoké hodnocení od odborníků, má certifikát kvality a poskytuje skutečné výsledky během několika dnů po zahájení aplikace. Přečtěte si o něm více v naší recenzi právě teď.

Prostalis – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Prostalis lék na prostatu bez lékařského předpisu je úžasná symbióza nejnovějších vědeckých objevů a jedinečných blahodárných vlastností skupiny rostlinných extraktů a vitamínů v boji proti zánětu prostaty. Receptura se skládá ze 100% přírodních složek a stopových prvků: extrakt z Tribulus, vitamín C, lykopen, extrakt z ženšenu, extrakt z dýně a tak dále. Při pravidelném používání dochází po několika dnech ke zmírnění akutní fáze zánětlivého procesu, normalizaci procesu močení a obnovení erekce.

Podle informací z webu výrobce Prostalis pro zvýšení erekce poskytuje denní použití po dobu 1 kurzu po dobu 30 dnů. V případě potřeby může být po konzultaci s lékařem vyžadována druhá kúry.

Chcete-li vyhodnotit účinnost tohoto produktu, přečtěte si pozorně popis:

 • Přírodní doplněk stravy ve formě kapslí k perorálnímu užití.
 • Zmírňuje akutní bolest a pocit pálení během prvních 24 hodin po požití.
 • cena levnější než náklady na analogy.
 • Má protizánětlivý účinek.
 • Snižuje objem prostaty na fyziologickou normu.
 • Stimuluje syntézu mužských hormonů.
 • Snižuje riziko rozvoje adenomu prostaty a impotence.
 • Zlepšuje kvalitu spermií a jejich rychlost.
 • Snižuje počet návštěv toalety a normalizuje močení.
 • Ničí infekci uvnitř močového systému.
 • Předchází příznakům erektilní dysfunkce.
 • Zvyšuje libido a sexuální apetit.

Prostalis Česká republika neobsahuje GMO, chemikálie, steroidy. Tento produkt se prodává bez lékařského předpisu a může být použit jako profylaktické opatření pro muže starší 40 let, kteří mají sklony k problémům s prostatou nebo erektilní dysfunkcí. Srovnání těchto kapslí s populárními tabletami Viagra ukazuje řadu výhod a zdravotních výhod.

Recenze:

Dlouho jsem trpěla problémy s častým močením a v noci se 5-6x budila z tohoto nepříjemného pocitu. Šel jsem k lékaři pro pomoc a on mi doporučil Prostalis objednat. Výsledkem bylo, že po 2 týdnech jsem byl schopen se tohoto problému zcela zbavit.

Dobrý produkt! Plně potvrzuji všechny prospěšné vlastnosti. Bral kapsle po dobu 30 dnů. Během této doby se erekce výrazně prodloužila a zesílila, problémy s předčasnou ejakulací zmizely. Manželce se dostává více potěšení a já se zase cítím jako plnohodnotný muž.

Po těchto kapslích jsem viagru vzdala. Vzorec skutečně ukazuje skutečné výsledky. Během půl hodiny po 1 kapsli zmizí bolest a nepohodlí v tříslech. Jedinou nevýhodou je, že Prostalis lékárna se neprodává a na balíček musíte čekat do 5 dnů.

Každý, kdo má zájem o Prostalis koupit v České republice, to může udělat prostřednictvím oficiální stránky. Chcete-li to provést, musíte opustit online aplikaci a potvrdit objednávku telefonicky. Prostalis dodání se provádí celostátně.