Rubriky
Zdraví

Power Wavy – šortky a pás na hubnutí

UDĚLEJTE SVÉ HÝŽDĚ A PAS ÚŽASNÝMI 3-4KRÁT RYCHLEJI!

✔ Spaluje celulitidu automaticky
✔ Eliminuje efekt nepřiměřeně širokých boků
✔ Renomovaný výrobce
✔ Posiluje a tvaruje hýždě
✔ Dělá pas štíhlý

Navzdory obrovskému trhu s různými spalovači tuků a doplňky stravy zůstává bezpodmínečným faktem: hubnutí je možné pouze při pravidelném cvičení. Fitness, sport a aktivní životní styl mají pozitivní vliv na celkový stav vnitřních orgánů, posilují svalový tonus a spalují podkožní tuk. Ale mnoho žen, i při každodenní návštěvě tělocvičny, je stále nespokojeno s jejich formami a chtějí dosáhnout působivějších změn. Pro tyto účely byla vyvinuta jedinečná sada Power Wavy šortky a pás na hubnutí.

Inovativní technologie založená na neoprenu vám umožní vytvořit saunový efekt, zvýšit účinnost tréninku 4-5krát a odstranit celulitidu bez kosmetiky a nákladných procedur. Neoprenová souprava obsahuje pohodlné sportovní šortky a opasek, který pohodlně padne na vaše tělo. Díky jedinečným vlastnostem materiálu se vytváří efekt, při kterém se podkožní tuk začne tát rychleji s menší fyzickou námahou. Už se nemusíte vyčerpávat vysokou zátěží v tělocvičně nebo dodržovat přísnou dietu, abyste konečně získali dokonalý elastický hýždě, boky a tenký pas. Tisíce žen v Evropě tento produkt vysoce hodnotily a doporučují ho na sociálních sítích. Než se rozhodnete Power Wavy objednat, doporučujeme vám dozvědět se více o užitečných vlastnostech této sady.

Power Wavy – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Více než 76% žen chodí do posilovny nebo k dietologovi, aby si změnily spodní část těla. Typické problémy s ženskou postavou jsou:

 • Nerovnováha mezi pasy a hrudníkem.
 • Široké strany nebo visící záhyby v pase.
 • Celulitida.
 • Propadlý hýždě a uvolněná kůže po těhotenství nebo dramatickém úbytku hmotnosti.
 • Vysoká hladina podkožního tuku.
 • Změny ve struktuře těla spojené s věkem.

Pokud nechcete utrácet obrovské částky za plastické chirurgy, kosmetičky a fitness trenéry, doporučujeme využít nejnovější vědecké pokroky v této oblasti. Power Wavy neoprenová anticelulitidová souprava a hubnutí působí komplexně a ještě snadněji a rychleji odstraňuje vady těla.

Proč si výrobce vybral neopren? Jedná se o jedinečný materiál, který má oproti konvenčním tkaninám mnoho výhod. Za prvé, je šíleně lehké, takže oblečení nevytváří další stres. Za druhé, neopren má měkkou, příjemnou strukturu a dobře padne tělu při jakémkoli pohybu nebo sportovním cvičení. Za třetí, neopren je schopen zahřát povrch, se kterým přichází do styku, a to i bez dalšího úsilí. Za čtvrté, Power Wavy cena je ziskové, protože materiály pro výrobu těchto oděvů jsou cenově dostupné.

Power Wavy popis:

 • Spaluje tuky.
 • Vyhlazuje pokožku hýždí, pasu a stehen, čímž eliminuje výskyt celulitidy.
 • Poskytuje harmonii.
 • Vytváří saunový efekt pro intenzivnější pocení a zrychlení metabolismu.
 • Umožňuje odstranit záhyby tuku v nejproblematičtějších oblastech.
 • Posiluje hýždě a dodává jim sexy tvar.
 • Zvyšuje účinnost jakéhokoli fyzického cvičení 3-4krát.

S Power Wavy na spalování tuků můžete žít svůj každodenní život: práci, práci v posilovně, procházky s přáteli nebo cestování. Šortky a opasek, absolutně pohodlné a neviditelné pro zvědavé oči, budou vykonávat svoji funkci bez ohledu na intenzitu a dobu trvání zátěže. Do týdne po použití této sady můžete vidět první skutečné změny. Každý den si všimnete více a více výrazných pozitivních účinků. Po měsíci můžete přijít k ideální atletické postavě, která poblázní všechny muže.

Power Wavy koupit v České republice je nyní k dispozici kliknutím na odkaz na stránku prodejce!

Názor odborníka:

Jsem profesionální instruktor fitness. Již více než 10 let jsem vyvinul konkrétní cvičební, stravovací a poradenský program, který svým klientům pomáhá dosáhnout jejich ideální postavy. Ale můj program není určen pro rychlé výsledky, takže na něm musíte trénovat alespoň 6-8 měsíců. Mnoho žen, které přijdou do posilovny poprvé, chtějí okamžité výsledky. Nyní vím, jak jim pomoci. Poté, co Power Wavy Česká republika vyšlo zdarma, bylo pro mě mnohem snazší trénovat nováčky. Jen je nutím, aby při cvičení nosili neoprenový opasek a šortky, stejně jako pro jakýkoli druh činnosti: běh, jízda na kole, chůze, domácí práce atd. V těchto jedinečných oděvech se tělo potí několikrát rychleji a vytváří požadovaný efekt jako po návštěvě sauny. Stačí 30 minut intenzivního cvičení a pás se natolik zvlhne potem, že se dá zkroutit. To rozhodně zrychluje dosažení stanoveného cíle a umožňuje mi zkrátit program ze 6 měsíců na 2–3 měsíce.

Power Wavy lékárna se neprodává. Originální sadu lze objednat pouze přímo od výrobce. Chcete-li ušetřit čas, doporučujeme to provést přes internet. Přejděte na oficiální web a nechte požadavek. Do dvou dnů je provedeno Power Wavy dodání.