Rubriky
Zdraví

Patio Mistcooling Kit – Vodní mlha set

CHLADICÍ SYSTÉM S VODNÍ MLHOU 10 M

✔ LEHKÁ INSTALACE
✔ CHLAZTE VZDUCH AŽ 10°C
✔ FILTROVÁNÍ VZDUCHU A CHRÁNÍ PŘED NEBEZPEČÍM

Chlazení venkovních kaváren, restaurací nebo teras pomocí technologie mlžení se stalo rozšířeným a populárním. Mnoho lidí nazývá tuto metodu chlazení „venkovní klimatizací“, protože to je jediný způsob, jak ochladit prostor venku v horkém počasí a udržovat pohodlné podmínky pro návštěvníky zařízení. Zamlžovací systém instalovaný po obvodu umožňuje snížit teplotu v okruhu působení o 5–10 stupňů, v závislosti na síle trysek a okolních faktorech. V každém případě je to mnohem jednodušší a efektivnější, než se snažit ochladit otevřený prostor vzduchovými ventilátory nebo jinými svítidly.

Dnes je na trhu široký výběr různých systémů chlazení vodní mlhou, takže máte příležitost najít ten správný s optimálními technickými vlastnostmi. Na základě zpětné vazby od kupujících a odborníků je Patio Mistcooling Kit Vodní mlha set v současné době považováno za jednu z nejlepších kombinací ceny a kvality. V této recenzi vám řekneme o hlavních výhodách a technických možnostech této sady a poradíme, kde si ji můžete objednat za nejlepší možnou cenu.

Patio Mistcooling Kit – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Patio Mistcooling Kit rozprašovač vodní mlhy je nejlepší způsob zvlhčování a čištění vzduchu uvnitř obvodu, kde je instalován. Ideální řešení pro venkovní restaurace nebo terasy, vhodné pro domácí nebo komerční použití. 10m dlouhý tryskový systém je ideální pro zajištění nejpohodlnějšího venkovního zážitku v létě při teplotách do + 38°C. Patentovaná technologie vytváří neviditelnou tepelně izolační bariéru, která odpuzuje ultrafialové světlo a horký vzduch, ale nebrání průchodu kyslíku. Tato možnost v ideálním případě pomáhá vyčistit vzduchový prostor od prachu, nečistot, mikročástic a hmyzu a také jej zvlhčuje pro pohodlnější pobyt uvnitř otevřeného prostoru.

Deklarovaná účinnost tohoto produktu od výrobce je uvedena v Patio Mistcooling Kit popis. Podle předložených charakteristik je použití této verze chladicího systému schopné snížit vnitřní teplotu na 10°C. Samotný proces instalace zároveň nevyžaduje odborné dovednosti ani specializované nástroje. Doma můžete podle pokynů nainstalovat systém na dřevěný, kovový nebo kamenný povrch. Systém rychlého chlazení vzduchem je nejen vysoce účinný, ale také docela ekonomický. Každá tryska poskytuje tlak 2 bary, přičemž nespotřebovává více než 2 litry vody po dobu 1 hodiny nepřetržitého používání. Pokud jste majitelem restaurace, pak bude tato možnost chlazení letní terasy tím nejlepším řešením.

Patio Mistcooling Kit ochlazování vzduchu vodní mlhou se hodně používá pro zahrady, parky, bazény, pláže a venkovní kavárny. Umístěním takového systému doma na terasu nebo balkon si můžete užít pobyt venku bez ohledu na okolní teplotu.

Několik důvodů, proč potřebujete Patio Mistcooling Kit koupit v České republice:

  • Nejúčinnější systém chlazení venkovního prostoru.
  • Čištění a filtrace vzduchu od prachu, nečistot, alergenů.
  • Bariéra pro hmyz.
  • Vynikající volba pro zvlhčování vzduchu venku.
  • Pohodlná a rychlá instalace pro vlastní potřebu.
  • Všechny potřebné součásti pro instalaci jsou již součástí sady a nemusíte kupovat nic navíc.
  • Ekonomická spotřeba vody.
  • Síla tlaku 2 bar v každé trysce.
  • Schopnost upravit úhel postřiku.
  • Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů.

Recenze:

Vlastním malou restauraci s letní terasou. Jednou z hlavních výzev pro mě bylo přilákat návštěvníky během dne. Kvůli horku mnoho klientů odmítlo sedět na letní terase a já jsem přišel o většinu svého příjmu. Řešení bylo nalezeno snadno a jednoduše. Rozhodl jsem se, že Patio Mistcooling Kit objednat uvidím recenzi tohoto produktu na YouTube. Samostatně jsem umístil trysky po obvodu terasy. Během 20 minut po zapnutí teplota poklesla o 6°C! Nyní mám spoustu návštěvníků i během dne.

Máme doma krásnou grilovací plochu a nedávno jsme se rozhodli postavit vedle ní altán. Problém však je, že altán je pod otevřeným sluncem a během dne je v něm velmi teplo a večer nám do toho zasahují komáři a hmyz. Řešení bylo nalezeno velmi snadno. Na radu mého přítele jsem se rozhodl koupit Patio Mistcooling Kit Česká republika. Díky tomuto systému je nyní uvnitř altánku během dne vždy chladno a večer není ani jediný komár ani moucha. Také mě příjemně překvapilo Patio Mistcooling Kit cena.

Chcete-li si nyní objednat svůj původní chladicí systém, použijte pouze Patio Mistcooling Kit lékárna od certifikovaného prodejce. Našli jsme oficiální web, kde můžete hned teď objednat objednávku za Patio Mistcooling Kit dodání. Postupujte podle odkazu: