Rubriky
Zdraví

Optimum KETO – tablety na hubnutí

Výkonné nové složení spouští ketózu spalující tuky!

✔ Spalujte tuky pro energii
✔ Pomáhá rychle dosáhnout ketózy
✔ Rychlé výsledky již za 1 týden
✔ Přírodní ingredience

Příznivců ketogenní diety je každým dnem více a více, a tak jsme se rozhodli věnovat tomuto módnímu trendu posledních let pozornost. Jak účinná je dieta s vysokým obsahem tuků? Komu je tato dieta povolena a kdo by se měl raději zdržet omezování sacharidů? Co je Optimum KETO tablety na hubnutí a proč jsou potřebné? Pokusme se porozumět všem těmto problémům podrobněji.

Evoluce stravy

V dietetice se každým rokem objevují nové trendy. Tato rozmanitost možných způsobů kontroly příjmu potravy je způsobena neustálým studiem faktorů ovlivňujících tvorbu tukové tkáně a metabolismus. Ještě před 20 lety odborníci na výživu tvrdili, že k úspěšnému hubnutí je třeba se vzdát 90 % obvyklé stravy a každý den tvrdě trénovat v posilovně. Pak si všichni uvědomili, že přísné diety nefungují nebo mají jen krátkodobý pozitivní efekt. A nakonec se vědcům podařilo najít nejuniverzálnější variantu stravy, která prokazuje vysokou účinnost s minimálním stresem a stresem pro tělo. Jedná se o nízkosacharidovou dietu.

Co je to keto dieta?

Toto je jedna z možností denního menu, kde převažuje tuk nad sacharidy za účelem zvýšení hladiny ketonů a snížení hladiny glukózy v krvi. To je signál pro mozek, který jej přiměje zapnout rezervní zdroje energie – podkožní a viscerální tuk. Jaterní buňky přeměňují tuk na speciální mastné kyseliny a ketony a mozek je využívá místo glukózy. Tento stav se nazývá ketóza nebo jednoduše řečeno hladovění sacharidů. Tento typ diety skutečně vykazuje vysokou výkonnost, zvláště pokud jde o lidi, kteří mají sklony k cukrovce nebo mají metabolický syndrom. Má však také své kontraindikace. Omezení sacharidů se například nedoporučuje při onemocněních jater, těhotenství nebo kojení, anorexii, sklonu k onemocnění žlučových kamenů a mnoha dalších onemocněních.

Užitečné informace: Optimum KETO lékárna neprodává a kapsle lze objednat pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek.

Jsem již v ketóze?

Hlavním mýtem o ketogenní dietě je, že funguje od prvního dne. Ve skutečnosti tomu tak není. Od omezení sacharidů po ketózu může uplynout 5 až 7 dní. A to je jedna z hlavních nevýhod této varianty jídla. Pro mnoho lidí je extrémně obtížné jíst pouze tuky a bílkoviny, ale nepřijímat sacharidy z jídla. Může způsobit letargii, pocit únavy, podrážděnost a další vedlejší účinky. V tomto ohledu začali vědci pracovat na vytvoření speciálních doplňků stravy, které dokážou urychlit nástup ketózy v těle a zvýšit účinnost takové diety. První úspěšné výsledky dosáhli američtí specialisté, kteří v průběhu laboratorního výzkumu syntetizovali organickou složku jako BHB (beta-hydroxybutyrát). Dnes se vyskytuje v 99 % všech keto pilulek a doplňků stravy a je považován za jeden z nejbezpečnějších a nejúčinnějších. Pojďme se podívat, jak BHB pracuje s jedním z nejoblíbenějších produktů – Optimum KETO pro rychlé spalování tuků.

Optimum KETO – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Optimum KETO popis Rád bych začal informacemi publikovanými v jednom z populárně vědeckých časopisů. Říká se, že použití těchto kapslí pomáhá aktivovat ketózu v těle během 30-50 minut. Receptura založená na složce Beta-Hydroxybutyrate pomáhá získávat energii nikoli ze sacharidů, ale z vlastního tuku. Spouští se tak mnoho procesů, jejichž výsledkem je pohodlné a bezpečné hubnutí.

Výběrem tohoto produktu na bázi BHB nebo jeho protějšků získáte silnou podporu pro extrémní úbytek tuku, a to i v těch nejobtížněji dostupných oblastech. Na rozdíl od jiných konkurentů dodává Optimum KETO doplněk stravy pro hubnutí do těla rostlinné ketony, které nezpůsobují zvýšení hladiny acetonu. To umožňuje vidět skutečné změny tvaru vašeho těla během 5-7 dnů po zahájení kurzu.

Autoři produktu tvrdí, že pokud začnete užívat Optimum KETO objednat podle uvedené denní dávky, můžete zhubnout až 5 liber (2 kg) za týden! To je vlastně velmi dobrý výsledek, zvláště když uvážíte, že není potřeba dodržovat přísná omezení nebo počítat kalorie.

Hlavní důvody, proč byste měli opravdu zkusit Optimum KETO Česká republika:

  • Pouze přírodní ingredience nejvyšší kvality.
  • Kapsle neobsahují chemikálie ani GMO.
  • Produkt je vhodný pro vegany a svým složením je hypoalergenní.
  • Přebytečný tuk ztracený tímto doplňkem stravy se nevrátí.
  • Optimum KETO cena je přibližně 2–3krát levnější než jiné spalovače tuků.

Kde dnes může být Optimum KETO koupit v České republice?

Tento exkluzivní produkt je k dispozici k prodeji pouze ve Spojených státech. Máte-li zájem o Optimum KETO dodání do jiných zemí, kontaktujte prosím prodejce nebo si prohlédněte další produkty prezentované zde: