Rubriky
Zdraví

Lordliness – produkt na zvětšení penisu

Už za pouhých 25 dnů se váš úd zvětší minimálně o 7 cm

✔ prodloužit úd minimálně o 7 cm
✔ zvětšit obvod penisu až o 69% a zajistit ženě i 6 orgasmů během jednoho styku,
✔ získat ocelovou erekci pokaždé, když budete mít chuť na sex,
✔ udržet dlouhodobou erekci
✔ zvýšit libido a hladinu testosteronu

Senzační zpráva přišla ze světa vědy. Skupina evropských vědců, kteří studovali metody ovlivnění mužské fyziologie, prokázala schopnost přirozeně zvětšit velikost mužského penisu bez ohledu na věk a životní styl muže. Studie, která byla provedena na skupině dobrovolníků, testovala nový doplněk výživy Lordliness kapsle na muže. Podle výsledků provedených testů byl zaznamenán maximální ukazatel neinvazivního prodloužení penisu – až +7 cm! Dr. Tobiška laskavě souhlasil, že odpoví na některé z našich otázek a vysvětlí, proč se za tímto produktem skrývá budoucnost!

Lordliness – popis, cena, koupit, objednat, dodání

– Dobrý den pane doktore Tobišku. Žijete a pracujete v Praze, velké metropoli. Řekněte mi, je mezi vašimi pacienty mnoho lidí, kteří nejsou spokojeni s velikostí svého penisu?

– Dobrý den. Asi 8 z 10 pacientů za mnou přichází s pocitem vlastní méněcennosti nebo nespokojenosti se svými fyziologickými vlastnostmi. Týká se to především délky, obvodu a tvaru penisu.

– Do jakého věku může mít muž přirozený růst penisu?

– Kdybyste se mě na to zeptali koncem 90. let minulého století, pak bych určitě řekl – do 21 let. Moderní vědci však opakovaně prokázali, že věk muže není hlavním faktorem ve vývoji jeho primárních sexuálních charakteristik. Proto dnes mohu oficiálně prohlásit, že téměř v každém věku můžete svůj penis zvětšit a zhoustnout. Hlavní je správný dopad.

– Co můžete říci o operaci a je v tomto případě vhodná?

– Operace je nutná pouze v extrémních případech, kterých je méně než 2,5 % z celkového počtu pacientů. V tomto případě mluvíme o anatomických abnormalitách a tzv. „mikropenisu“ (méně než 3 cm). V 98 % ostatních případů je použití skalpelu spíše přáním pacienta než lékařskou indikací k operaci. Svým klientům vždy doporučuji věrnější a bezpečnější metody – extendery, krémy, masáže nebo doplňky výživy.

– Slyšeli jste něco o novém: produkt na zvětšení penisu?

– Samozřejmě. Podle mého názoru je Lordliness Česká republika jeden z nejlepších produktů na trhu, který je účinnější než vakuové pumpy a extendery dohromady.

– Vysvětlete nám jako lidem, kteří nerozumí ničemu ve vědě a medicíně: jak mohou pilulky změnit délku penisu?

– Pokud nezacházíte do detailů a složité lékařské terminologie, pak je tento jev poměrně jednoduchý na vysvětlení. Mužský penis je tvořen kavernózními tělísky naplněnými krví během erekce. Čím více muž pociťuje sexuální touhu, tím větší a pevnější bude jeho penis. Ale u některých pacientů, kvůli špatnému zásobení krví nebo nízké hladině testosteronu, jsou kavernózní tělíska neúplně naplněna krví. Vědecké studie provedené specialisty prokázaly schopnost měkkých tkání penisu expandovat a regenerovat téměř v každém věku. Výzkum byl tak průlomový, že desítky farmaceutických společností začaly na základě tohoto objevu vyvíjet přírodní léky. Jeden z nejúspěšnějších byl Lordliness zvětšení penisu bez chirurgického zákroku. Tento produkt skutečně prokázal, že za pouhé 3-4 týdny můžete změnit velikost hlavního mužského orgánu o cca 4-7 cm na délku a 3-5 cm na šířku.

– Přečetli jsme Lordliness popis a říká, že výsledek je 99% zaručen. Je tomu skutečně tak?

– Nemohu poskytnout žádné záruky, protože každý organismus je individuální a vše závisí na různých faktorech. Obecně je dynamika používání potravinářské přídatné látky opravdu pozitivní. Mezi mými pacienty asi 40 lidí použilo tyto tobolky a 38 zaznamenalo skutečné změny velikosti jejich genitálií. Zde je velmi důležité pochopit, že i sebemenší zvýšení penisu o 1 nebo 2 cm již poskytne až + 200% kvalitě sexu a jasu ženských orgasmů. A co je nejdůležitější, ušetří to muže od komplexu méněcennosti, studu a dalších problémů, které narušují plnohodnotný sexuální život a poškozují jeho zdraví. Ne náhodou jsem se zaměřil na bezpečnost a účinnost tohoto produktu. Vezměte prosím na vědomí, že Lordliness lékárna se neprodává, protože tablety fungují opravdu dobře. Pro lékárny je výhodnější prodávat jakékoli gely nebo krémy, které fungují, pokud je používáte.

– Vzhledem k jemným specifikům tohoto produktu, kde je nejlepší Lordliness koupit v České republice?

– Chceš mou radu? Pro tyto účely bych doporučil používat internet. Otevřete stránku oficiálního webu, zanechte žádost a počkejte na balíček. Mimochodem, většina mých klientů to udělala. Za prvé, není třeba hledat zboží v sexshopech nebo lékárnách. Za druhé, Lordliness dodání se provádí v nepropustném obalu a nikdo nebude vědět o obsahu balíčku. Kvalita produktu je potvrzena výzkumem.

– Pane doktore Tobiško, můžeme se na vás obrátit s doporučením Lordliness objednat našim čtenářům?

– Ano. Navíc všem mužům, kteří chtěli zvětšit svůj penis chirurgicky, bych doporučil porovnat cenu těchto metod. Průměrná cena plastické operace na zvětšení penisu začíná od 70 000 Kč. Pro srovnání, Lordliness cena je asi 799 Kč. Rozdíl je zřejmý!