Rubriky
Zdraví

Celá pravda o Keto Balance: Jak tyto tablety na hubnutí fungují?

100% hubnutí díky ketóze

✔ Stabilizuje metabolismus lipidů
✔ Čistí krevní cévy od „špatného“ cholesterolu
✔ Zlepšuje postavu, bojuje proti celulitidě
✔ Rychle rozpouští viscerální tuk
✔ Odstraňuje otoky
✔ Zabraňuje obezitě vnitřních orgánů

Navzdory slibům mnoha výrobců doplňků stravy o hubnutí, že vás za měsíc přivedou k ideální postavě, to v 90 % případů nefunguje. Frustrace z jednoho nebo více neúspěšných pokusů zhubnout může vést k pocitům letargie a ztrátě motivace. Chcete-li zbořit nejčastější mýty o hubnutí, je třeba mít na paměti několik jednoduchých pravidel.

  • Hubnutí není nikdy snadné. Pro tělo je to vždy stres, proto je NEMOŽNÉ zhubnout pouhým spolknutím nějakých kapslí nebo prášků. Stále budete muset dodržovat určité podmínky zdravé výživy, pít hodně vody, pravidelně chodit do posilovny a udržovat správný režim spánku a odpočinku.
  • Při výběru nejúčinnější diety z nekonečného sortimentu různých diet na hubnutí nepoužívejte takové možnosti výživy, které slibují zhubnout za 14, 7 nebo dokonce 5 dní. Z fyziologického hlediska je hubnutí za tak krátkou dobu možné pouze při extrémním omezení příjmu živin. To může negativně ovlivnit zdraví a způsobit vážné metabolické poruchy.
  • Nejlepší dieta je ta, kterou vydržíte co nejdéle a je lepší ji brát jako základ svého životního stylu.

Ketogenní dieta je jednou z nejpopulárnějších a nejmódnějších na světě. Inzerují ji známí fitness blogeři, výživoví poradci a celebrity. V důsledku toho roste poptávka po různých doplňcích stravy určených speciálně pro nízkosacharidové diety v denní nabídce. Jedním z bestsellerů posledních měsíců je Keto Balance. Výrobce tohoto produktu nám slibuje okamžité výhody bez ohledu na váš věk, úroveň denní aktivity nebo jiné individuální faktory. Je to jen další podvod nebo opravdu efektivní řešení problému?

Keto Balance – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Kapsle Keto Balance slibují, že spálíte přebytečná kila tím, že místo sacharidů použijete jako energii vlastní tuk. Biologicky je tuk nejčistším zdrojem energie. Na rozdíl od sacharidů se v procesu přeměny tukových buněk na energii netvoří volné radikály, které mohou ucpat vnitřní orgány a způsobit poruchy metabolismu.

Díky příznivé ceně a 100% přírodním složkám se tento doplněk stravy rychle rozšířil v mnoha zemích světa. Dnes si můžete snadno objednat originální Keto Balance vzorec s doručením domů, aniž byste museli navštívit lékárnu nebo obchod. Objednávka je zadána online a doručena poštou během několika dnů.

Jak funguje ketogenní dieta + Keto Balance?

Keto Balance obsahuje přírodní rostlinné ketony, které jsou úplnou náhradou těch, které se tvoří v jaterních buňkách během hladovění sacharidů. V případě konvenční ketogenní diety může od snížení příjmu sacharidů do ketózy uplynout 5 až 8 dní. Pokud si dáte kapsle Keto Balance s rostlinnými ketony, dosáhnete stejného výsledku za pouhých 30 minut! Nemusíte tedy dlouho čekat, abyste dosáhli pozitivního účinku, a to je další důležité plus.

Výrobce Keto Balance tvrdí, že spalování tuků je možné i při běžné stravě a bez omezení. Podle nás nejde o nic jiného než o úspěšný reklamní tah. Žádné množství doplňků stravy vám nepomůže zhubnout, pokud je budete jíst s nezdravým jídlem nebo je zapíjet sladkými limonádami. Stále budete muset snížit příjem sacharidů, pokud chcete dosáhnout opravdu dobrých výsledků.

Co je uvnitř Keto Balance?

Malinové ketony: Přírodní extrakt z malin v Keto Balance je jedním z nejlepších zdrojů prospěšných složek pro nastartování ketózy. Díky tomuto stavu se aktivuje spalování podkožního tuku a obnoví se metabolismus.

L-karnitin: Aminokyselina používaná ve většině moderních spalovačů tuků. Klinické studie potvrzují schopnost L-karnitinu eliminovat nejnebezpečnější viscerální tuk umístěný přímo na orgánech a uvnitř cév. Zlepšuje vylučování přebytečné tekutiny z těla, má příznivý vliv na stav pokožky, vlasů, nehtů.

Extrakt z guarany: zdroj energie a vytrvalosti. Zvyšuje motivaci, zlepšuje náladu, udržuje aktivitu při vysoké fyzické nebo psychické zátěži. Pozitivně působí na uvolňování hormonu štěstí, reguluje hladinu stresu v těle.

Vitamín B3: reguluje hladinu cukru v krvi, pomáhá snižovat vysoký krevní tlak, čistí cévy od přebytečného cholesterolu. Dobře interaguje s ostatními složkami a zvyšuje jejich příznivé účinky.

Kofein: Zvyšuje úroveň aktivity, pomáhá vám cítit se lépe ráno a udržuje tento pocit po celý den. Působí příznivě na krevní oběh, urychluje metabolické procesy, proto je jeho přítomnost v seznamu složek Keto Balance oprávněná.

Extrakt ze zeleného čaje: Nejlepší blokátor chuti k jídlu. Pomáhá odstranit chronický hlad, snížit chuť na sladké a rychlé sacharidy. Detoxikuje a dodává tělu prospěšné antioxidanty.

Jak dlouho musím pít Keto Balance, abych viděl první výsledky?

Jak výrobce slibuje, blahodárný účinek Keto Balance tablet je cítit již od prvních dnů. Ale analyzovali jsme více než 50 skutečných recenzí o tomto produktu, na základě kterých můžeme dojít k závěru, že první vylepšení jsou možná až po 30 dnech. Poté se doporučuje udělat přestávku po dobu 7 dnů a opakovat kurz po dobu 1 měsíce. V případě pochybností je nejlepší poradit se s dietologem nebo lékařem, abyste předešli nežádoucím účinkům.

Kde si můžete koupit Keto Balance doplněk stravy a kolik stojí 1 lahvička?

Stejně jako nejoblíbenější doplňky stravy na hubnutí se Keto Balance prodávají na internetu. Jedná se o nejjednodušší a nejpohodlnější způsob objednání kapslí přímo od výrobce. Při nákupu online můžete získat dobrou slevu. Pokud vás tyto informace zajímají, doporučujeme vám kontaktovat pouze oficiální internetový obchod, jehož odkaz jsme uvedli v popisu.