Rubriky
Zdraví

Vyhřívaná bunda (Heated Jacket)

VYHŘÍVANÁ BUNDA ZAHŘEJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ!

✔ Nabíjení pomoci USB.
✔ 3 teplotní režimy.
✔ Zahřívá se za jednu minutu na 31 stupňů.
✔ Vaše záda v teple.
✔ Snadné praní.

Vyhřívaná bunda je hitem letošního roku! Jedinečná pánská bunda s možností regulace termoregulace v závislosti na okolní teplotě se stane nepostradatelným atributem vašeho každodenního šatníku! Výběrem jednoho ze 3 dostupných režimů vytápění si zajistíte komfortní stav za každého počasí! Vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití pokročilých vědeckých technologií pomáhají být vždy připraveni na překvapení počasí.

Vyhřívaná bunda – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Najít svrchní oblečení pro každého muže je obtížný úkol, zvláště pokud nejste zvyklí sedět na jednom místě, hodně cestovat po různých zemích a klimatických pásmech. Ve většině případů pánský šatník na podzim, zimu a jaro znamená přítomnost 2-3 modelů bund různého stupně hustoty a materiálů, které nosíme v závislosti na okolní teplotě. Proč ale utrácet peníze za nákup více modelů najednou, když s jedním typem oblečení můžete získat univerzální pohodlí. Výběrem bunda získáte inovativní řešení 3 v 1!

Vyhřívaná bunda popis:

Na první pohled tu máme obyčejnou pánskou bundu. To nejzajímavější je ale uvnitř. Tento typ oblečení má zabudované topné těleso ze speciálního uhlíkového vlákna s externí baterií. Nabíjení probíhá přes USB kabel přes běžnou zásuvku nebo pomocí powerbanky. Jedno plné nabití baterie vydrží na 4-10 hodin nepřetržitého provozu v závislosti na intenzitě ohřevu. Na výběr jsou 3 režimy:

  • Úspory.
  • Pohodlí.
  • Turbo.

Režim „ECONOMY“ vám umožní získat pohodlné pocity po dlouhou dobu. Když teplota vzduchu klesne, můžete vždy zapnout režim „KOMFORT“, který zvyšuje vytápění a efektivněji udržuje teplo. Pokud jde o extrémní mrazy, měli byste zvolit režim „TURBO“. Za pouhých 60 sekund se tepelné prvky bundy zahřejí až na 31 stupňů Celsia, což vám umožní udržet se v teple a zabránit podchlazení. Je těžké tomu uvěřit, ale v tuto chvíli se bunda prodejna neprodává a původní model lze objednat pouze prostřednictvím oficiálních stránek.

Recenze:

Tuto bundu jsem sháněl dlouho! Je dokonalá ve všem! Jezdím hodně času v autě, kde mám teplotu +18 stupňů Celsia. Nezapínám topení a v této bundě se cítím pohodlně. Když potřebuji jít ven, kde je teplota +3 stupně, stačí zapnout topné těleso a teplo mi doslova proudí tělem! To je velmi podobné možnosti vyhřívání sedadel v autě.

Proč jsem se rozhodl pro bunda objednat? Je to velmi pohodlné. Celá naše rodina často navštěvujeme obchodní centra, ve kterých je i v zimě velké horko. Dříve jsem musel hledat, kam dám svrchní oblečení, ale nyní je problém vyřešen. Díky kontrolovanému ovládání tempa mi moje Vyhřívaná bunda pomáhá cítit se pohodlně za všech podmínek.

Dobrá kvalita a snadné použití! Tuhle bundu nosím 2 roky! Zatím jsem nezaznamenal žádné stížnosti. Doufám, že mi to vydrží tak dlouho!

Vyhřívaná bunda cena mnohem levnější než dražší protějšky! Ale co je nejdůležitější, tato verze bundy dokonale chrání před chladem, sněhem, vodou a dalšími nepříznivými povětrnostními vlivy.

Můj manžel neustále cestuje do práce v různých zemích a už dlouho si chce koupit univerzální svrchní oděv. Kdysi dávno jsem na internetu viděl reklamu na tuto bundu, ale pak jsem zjistil, že dnes můžete Vyhřívaná bunda koupit v České republice. Objednal jsem si přes oficiální stránky model požadované velikosti a po 4 dnech jsem jej obdržel poštou. Zaplatila jsem a dala to manželovi k narozeninám. Ale z takového dárku jsem měla neskutečnou radost. Bundu nosí šest měsíců a zatím jen dobré dojmy.

Jak používat Vyhřívaná bunda Česká republika:

Připojte externí baterii ke kabelu USB ve vnitřní kapse. Na vnější levé straně bundy je vypínací tlačítko. Aktivujte jej stisknutím a podržením po dobu 2-5 sekund. Barva indikátoru bude ukazovat stupeň zahřátí – modrá, bílá nebo červená.

Klíčové vlastnosti:

Model je vyroben ze 100% polyesteru. Topné těleso je vyrobeno z uhlíkových vláken. Praní, chemické čištění povoleno. Lze použít na počkání.

Kde najdu tento produkt?

Vzhledem k vysoké poptávce je téměř nemožné najít originální model bundy v obchodech nebo na velkých obchodních plochách. Podařilo se nám najít oficiální stránky jediného certifikovaného dodavatele originálního modelu. Pokud máte zájem o Vyhřívaná bunda dodání, klikněte na odkaz a objednejte si online hned teď.

Prohlášení: Barva, rozměry a nároky produktu se mohou lišit a nemusí být stejné, jako je uvedeno v této recenzi. Účelem těchto informací bylo seznámit vás s nejnovějšími produkty pro vaši krásu a pohodlí. S prodejem bundy nemáme nic společného a neobsluhujeme zákazníky.