Rubriky
Zdraví

FungaFix – krém na kožní plísně

SILNÉ OŠETŘENÍ NEHTŮ PROTI PLÍSNI

✔ Okamžitě odstraňuje nepříjemné příznaky
✔ Proniká hluboko do kůže a ničí příčinu plísně nehtů
✔ Kompletní hojení po prvním použití
✔ Zabraňuje opětovnému výskytu plísni nehtů
✔ Absolutně bezpečné a přírodní složky

Pomocí FungaFix krém na kožní plísně obnovte zdraví nohou! Unikátní receptura okamžitě odstraňuje bolestivé příznaky mykózy. Díky své měkké struktuře proniká krém hluboko do pokožky, ovlivňuje příčinu onemocnění a eliminuje jej. Několik dní po zahájení léčby nepohodlí postupně zmizí a 30 dnech se můžete vrátit do normálního života. Bylinné složky v krému mají antibakteriální účinek a posilují lokální imunitu, aby se zabránilo recidivě nemoci. Produkt byl skutečným objevem v léčbě a prevenci mykózy. V současné době je aktivně využíván předními evropskými dermatology.

FungaFix – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Problém plísňové infekce na nohou je relevantní pro 90% lidí. Nejčastěji jsou původci onemocnění tzv. Dermatofytové houby. Nejčastěji se jedná o Trichophyton rubrum, Trichophyton interdigitale a Trichophyton tonsurans. První příznaky jsou pro člověka často neviditelné, takže jim nikdo nevěnuje pozornost. Další šíření infekce a negativní účinek na kůži vede ke vzniku výraznějších příznaků:

 • Suchost a pálení.
 • svědění a loupání kůže.
 • Kalení a výskyt trhlin v nohou.
 • Deformace a stratifikace nehtů.
 • Zčervenání kůže na pažích.
 • Vzhled vředů.

Příčinou infekce může být nedodržování pravidel osobní hygieny, používání veřejných bazénů nebo tělocvičen, dlouhodobá přítomnost v botách nebo dědičná predispozice.

Lékaři varují: onychomykóza sama nezmizí! Toto onemocnění vyžaduje účinné a včasné ošetření.

FungaFix pro ošetření plísní je jedním z nejlepších produktů ve své kategorii. 100% přírodní receptura založená na bylinných ingrediencích a vitaminu je ideálním způsobem, jak potlačit onychomykózu a její příznaky.

Popis:

Tajemství jedinečných prospěšných vlastností vzorce spočívá v kombinaci kyseliny undecylenové a salicylové. Výsledný koncentrát proniká do nejhlubších vrstev epidermální tkáně a ničí bakterie, které způsobují plísně nehtů nebo. K dispozici je kompletní dezinfekce a zvlhčení povrchu pokožky. Produkt zmírňuje zánět a zarudnutí, odstraňuje svědění a peeling. Známky nemoci se můžete zbavit během prvních 24 hodin po aplikaci.

Složení krému zahrnuje propolisový extrakt, vosk, mentol, olej z mladiny a mnoho dalších složek. Vzorec rozebírá stejně vysoký výkon bez ohledu na typ pleti, věk pacienta a stádium onemocnění.

Funga Fix lék na plísně úspěšné absolvované klinické zkoušky. Při testování se krém zúčastnilo více než 800 dobrovolníků s kožními problémy a plísní. Po dobu 1 měsíce účastníci studie aplikovali gel denně v souladu s doporučením výrobce. Více než 94% respondentů zaznamenalo zlepšení po první aplikaci. 89% vykázalo snížení příznaků během 14 dnů. Více než 99% se dokázalo zcela zbavit onychomykózy do 4 týdnů. Opakované testování po šesti měsících neodhalilo relaps u 91% účastníků experimentu. Krém není lék, proto je k dispozici bez lékařského předpisu.

Většina odborníků doporučuje FungaFix Česká republika, protože tento produkt zcela změní vaše chápání léčby mykózy nohou.

7 důvodů, proč byste to měli určitě vyzkoušet:

 1. Zničí původce plísňové infekce o 100%.
 2. Nemá žádné vedlejší účinky.
 3. Obsahuje pouze přírodní a bezpečné složky.
 4. Účinné v kterékoli fázi onemocnění.
 5. Certifikované a složené klinické zkoušky.
 6. cena levnější než náklady na podobné prostředky.
 7. Odstraňuje příčinu mykózy, nejen příznaky.

Vzhledem k současné situaci na celém světě může dojít k přerušení dodávek zboží do lékárenských řetězců. Pokud jste nemohli najít lékárna, nebojte se. Výrobce přímo prodává své výrobky online. To šetří peníze. Ale před objednat si pozorně přečtěte pokyny k používání.

Jak používat: Vaše nohy udržujte v teplé vodě po dobu nejméně 10-15 minut, aby pokožka změkla a póry byly otevřené. Naneste malé množství krému na povrch chodidel. Krém rovnoměrně rozložte po celé ploše kůže nohou a nehtů. Nezapomeňte na oblast mezi prsty. Proveďte 1-3 postupy po celý den. Pokračujte v kurzu dobu nejméně 30 dnů, abyste dosáhli udržitelného výsledku.

Dnes je jedinečná příležitost FungaFix koupit v České republice. Stačí kliknout na odkaz, vyplnit objednávkový formulář a počkat, až manažer zavolá. Zboží bude zabaleno v těsném obalu bez identifikačních značek a odesláno poštou. Nikdo kromě vás nebude vědět o obsahu balíčku.

FungaFix dodání je k dispozici celostátní během 4-7 pracovních dnů.