Rubriky
Zdraví

Foil Protection – Samolepicí ochranná fólie

Před čím chrání samolepicí fólie?

✔ Před kapkami oleje
✔ Voděodolný (zabraňuje poškození koupelnového nábytku)
✔ Před vysokými teplotami a párou
✔ Před otevřeným ohněm
✔ Před mechanickým poškozením

Foil Protection Samolepicí ochranná fólie je nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak chránit nábytek nebo stěny před negativními účinky vlhkosti, teploty, oleje, špíny a prachu. Jeden z nejoblíbenějších produktů v Číně a Evropě. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, vypadá stylově a krásně v každém interiéru, zachovává si své technické vlastnosti po mnoho let nepřetržitého provozu. A co je nejdůležitější, Foil Protection cena bude příjemným překvapením pro každou hospodyňku! Fólie je vyrobena v USA a splňuje americké kvalitativní a ekologické normy.

Dnes si můžete tento unikátní produkt objednat se slevou až -50 % na oficiálních stránkách licencovaného distributora v naší zemi. Dodací lhůty jsou od 3 do 5 pracovních dnů. Více informací naleznete na stránkách prodejce nebo online poradce.

Foil Protection – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Kuchyňský nábytek a stěny jsou denně vystaveny různým úrovním páry, vody, vlhkosti, teploty, postříkání olejem a otevřenému plameni. Bez dostatečné ochrany vede takový účinek k rychlému opotřebení materiálů a také vytváří další podmínky pro šíření houbových sportů a bakterií. Američtí inženýři se zabývali otázkou, jak tento problém odstranit a ochránit fasády kuchyňských skříněk a stěn u sporáku před tímto nepříznivým vlivem. Na základě laboratorních studií byli schopni experimentálně odvodit univerzální vzorec pro hliníkovou fólii, který poskytuje maximální úroveň ochrany. Dodatečně bylo rozhodnuto vybavit zadní povrch výrobku vysoce kvalitní samolepicí základnou, která umožňuje pevné a bezpečné připevnění fólie k jakémukoli druhu materiálu: dřevo, keramika, kov, mramor, sklo, plast , guma a tak dále.

Foil Protection kuchyňská samolepící fólie je jedno z nejuniverzálnějších řešení ve vaší kuchyni se širokou škálou aplikací:

 • Pro ochranu proti vlhkosti a páře pro kuchyňský nábytek, pracovní desky, dřezy.
 • Aby se zabránilo hromadění vody a bakterií na povrchu stěn.
 • K ochraně před vystavením otevřenému ohni a teplotě.
 • Aby se zabránilo kapání oleje z vaření jídla na tapety, dlaždice a stěny.
 • Pro dodatečnou ochranu povrchu pracovní desky před poškozením, třískami, řezy.

Na rozdíl od levných protějšků má Protection Foil hliníková fólie nejen vysokou odolnost, ale také stylový moderní design. Na výběr jsou stříbrné nebo zlaté odstíny, které dokonale zapadají do designu klasického nebo hi-tech interiéru kuchyně.

Protection Foil popis:

Typ: Děrovací fólie je samolepicí.

Rozměry: šířka 30cm, délka role 5m.

Způsob montáže: samolepicí povrch.

Barva: zlatá, stříbrná.

Rozsah použití: domácnost, průmysl.

Ochrana: voda, pára, teplota, oheň, olej, špína, prach, bakterie, plísně, zápach.

V případě potřeby můžete vždy odříznout požadovaný kus fólie daného tvaru a velikosti. Materiál je vhodný k čištění a praní, neabsorbuje nečistoty a nepříjemné pachy. Po odstranění fólie nezůstanou žádné zbytky, takže vaše pracovní deska, stěna nebo nábytek budou vypadat jako nové. Jedinečné adhezivní složení potahu fólie zajišťuje bezpečné uchycení.

Jak používat Foil Protection Česká republika:

 • Očistěte a odmastěte povrch, na který má být fólie připevněna.
 • Nařežte na požadovanou délku fólie podle předem připravených rozměrů.
 • Odstraňte ochranný kryt z fólie.
 • Pomocí lepicí strany přidržte fólii pevně na tvrdém povrchu.
 • Pomocí suchého hadříku jemně vyhlaďte fólii, abyste zabránili vzniku vzduchových bublin.
 • Užijte si skvělý výsledek!

Recenze těch, kteří již spravovali Foil Protection koupit v České republice:

Dokonale chrání vaši pracovní desku před kapkami oleje a vody! Snadné a pohodlné čištění. Za ty peníze je to skvělé řešení!

Nedávno jsme zrekonstruovali náš dům a rozhodli jsme se koupit velmi drahý kuchyňský nábytek. Bylo pro mě bolestné vidět, jak po vaření zůstávají na skříních a zásuvkách skvrny od oleje a páry. Viděli jste reklamu na tuto položku a rozhodli jste se Foil Protection objednat. Nikdy jsem své volby nelitoval! Je to vlastně velmi dobrý způsob, jak ochránit kuchyňský nábytek před negativními vlivy.

Tuto foliovou nálepku jsem nalepil na zeď za plynový sporák. Nyní, i když smažím steaky na vysokém ohni, nemám strach, že by kapky oleje zničily nátěr na stěnách.

Vzhledem ke stále se zvyšující poptávce je velmi těžké najít prodejce za Foil Protection prodejna. Existuje pouze jeden skutečný způsob, jak získat tento exkluzivní předmět. Navštivte oficiální stránky výrobce a objednejte si originální fólii online. Foil Protection dodání je odesláno po celé zemi během několika dní.