Rubriky
Zdraví

Flexosamine – tobolky proti bolesti kloubů

Nová metoda léčby kloubů!

✔ Má silný analgetický účinek, zahřívá, zlepšuje krevní oběh a obnovuje výživu poškozených tkání.
✔ Zmírňuje bolest, uvolňuje svaly, předchází křečím, normalizuje krevní oběh, zlepšuje pohyblivost kloubů.
✔ Působí hřejivě, obnovuje objem a cirkulaci synoviální tekutiny, chrání klouby před usazeninami ortosaltu.

Evropští vědci hovoří o vědeckém průlomu v prevenci a léčbě nemocí pohybového aparátu, když jde o Flexosamine tobolky proti bolesti kloubů. Odborníci říkají, že tento vitaminový komplex v 80% případů pomáhá zastavit degenerativní změny v chrupavce a zabraňuje tak nutnosti chirurgického zákroku.

Bylo pro nás zajímavé dozvědět se o tom více, a tak jsme se rozhodli tento produkt zkontrolovat a zjistit hlavní vlastnosti jeho složení a způsobu působení. Rádi bychom okamžitě upozornili všechny čtenáře, že Flexosamine popis uvedené na této stránce je subjektivním názorem autorů a nelze je použít jako alternativu k léčbě předepsané lékařem.

Novináři naší redakce nemají nic společného s prodejem nebo reklamou tohoto produktu, takže pokud si chcete objednat kapsle nebo které za Flexosamine cena, kontaktujte prodejce.

Flexosamine – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Více než 90 % klasické léčby páteře a kloubů nefunguje!“ Článek s tímto titulkem byl nedávno publikován v jednom z populárních lékařských časopisů. Autoři článku citovali reálná data lékařských statistik, odrážející nízkou účinnost užívání léků proti bolesti, fyzioterapii a receptur tradiční orientální medicíny při léčbě artritidy, artrózy, osteochondrózy a dalších onemocnění spojených s destrukcí chrupavkové tkáně a doprovodných zánětlivé procesy. Na pozadí těchto studií je docela zajímavé vědět, že Flexosamine produkt proti zánětu kloubů se během několika měsíců rozšířily v EU a dalších zemích. Tento produkt, umístěný výrobcem jako komplex vitamínů a bylinných složek, získal vysoké hodnocení a úspěšně prošel několika fázemi klinických studií. Ukázalo se, že za pouhé 4 týdny je vzorec schopen nejen zastavit projevy zjevných příznaků artritidy, ale také dále poškozovat chrupavku. Za stejnou dobu dochází k úplné obnově buněk pojivové a kostní tkáně, odstranění otoků a zánětů.

Jak to funguje? Odborník vysvětluje:

1 ze 2 lidí nad 35 let má zjevné nebo latentní problémy s klouby nebo páteří. Říkám to jako chirurg s 20letou lékařskou praxí. Chci poznamenat, že pouze 11% pacientů jde k lékaři při prvních příznacích artritidy nebo osteochondrózy. Snažíme se odložit návštěvu odborníka, samoléčbu nebo se snažíme nepohodlí a ztuhlost pohybů ignorovat. Ale situace se jen zhoršuje. Říkám mnoha svým klientům: kdybyste přišli o pár měsíců dříve, bylo by možné situaci napravit bez operace. Dnes existuje mnoho různých vitamínových doplňků a pilulek, které dokážou regenerovat poškozenou tkáň chrupavky, obnovit normální pohyblivost kloubů a obratlů. Doporučuji Flexosamine objednat, protože jsem si jistý účinností tohoto produktu. V 9 z 10 případů tyto kapsle eliminují příčiny artritidy a osteochondrózy přirozenou cestou během 3-4 týdnů.

To je důvod, proč byste měli zkusit Flexosamine pro léčbu artritidy:

  • Zmírňuje akutní fázi bolesti v prvních několika hodinách.
  • Má protizánětlivé a antibakteriální účinky.
  • Odstraňuje nepohodlí a nepříjemné křupání v kloubech.
  • Normalizuje krevní oběh.
  • Urychluje hojení po výronech, zlomeninách, úrazech.
  • Přírodní zdroj chondroitinu a glukosaminu.
  • Pomáhá znovu získat ztracenou pružnost kloubů a chrupavek.
  • Chrání před recidivou.

Co říká věda o Flexosamine Česká republika?

Na oficiálních stránkách prodejce byla zveřejněna informace, že tento doplněk stravy prošel placebem kontrolovanými studiemi na dobrovolnické skupině pacientů různého pohlaví a věku. Účastníci studie byli rozděleni do 2 skupin. První skupina dostávala originální kapsle a druhá skupina dostávala placebo. Průzkumy a analýzy provedené před začátkem studie a po 4 týdnech ukázaly následující výsledky:

Více než 94 % respondentů v první skupině zaznamenalo pokles otoků a zarudnutí (placebo -15 %). V 97 % případů se pacientům podařilo zcela zastavit bolest, zatímco ve druhé skupině to bylo pouze 24 %. Magnetická rezonance kloubů v první skupině ukázala obnovu poškozeného kloubu a rychlejší hojení než u fyzioterapie. Celková účinnost aplikace kapslí tak přesáhla 92 % a je to jedna z nejvyšších hodnot mezi nesteroidními doplňky výživy na trhu. Vezměte prosím na vědomí, že Flexosamine lékárna se neprodává.

Kde mohu Flexosamine koupit v České republice?

Chcete-li získat originální produkt s doručením domů, použijte oficiální webovou stránku. Zde můžete vyplnit online žádost a objednat si Flexosamine dodání za doručení domů.