Rubriky
Zdraví

Eyes Cover – Maska na oči

Eyes Cover
Řekněte SBOHEM otokům a zarudlým očím!

✔ vyhlazuje drobné vrásky a napíná kůži kolem očí
✔ zbavuje únavy, křečí a zarudnutí očí
✔ odstraňuje otoky víček, tmavé kruhy a váčky pod očima
✔ zlepšuje prokrvení, uvolňuje obličejové svalstvo

Co je Eyes Cover Maska na oči? Jde o unikátní způsob, jak zmírnit únavu a zarudnutí očí, vyhladit vrásky a zlepšit mikrocirkulaci krve. Speciální gel příznivě působí na stav očních a obličejových svalů, uvolňuje stres po delší práci u počítače nebo s drobným písmem. Díky svému pohodlnému tvaru a elasticitě je oční maska ideální pro každého a poskytuje působivé výsledky již několik dní po začátku používání. Na základě příznivých vlastností deklarovaných výrobcem je maska vyrobena ze 100% přírodní gelové báze, nezpůsobuje alergické reakce ani podráždění pokožky. Vhodné pro individuální použití v jakémkoli prostředí: doma, na dovolené, v práci nebo na cestách. Během několika minut bude maska schopna poskytnout pozitivní účinek.

Eyes Cover – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Eyes Cover popis: V balení najdete 2 gelové masky s různými tekutými výplněmi. První maska má chladivý efekt. To je nezbytné, pokud potřebujete odstranit tmavé kruhy pod očima, odstranit vrásky a napnout pokožku kolem očí, zmírnit únavu a zarudnutí. Hřejivá gelová maska je navržena tak, aby zlepšila krevní oběh, obnovila obličejové svaly a zabránila vzniku modřin kolem očí. Střídavým používáním EyesCover gelová maska na oči, v závislosti na vašich potřebách, můžete dosáhnout maximálního pozitivního účinku.

Unavují vás oči počítače? Určitě potřebujete Eyes Cover objednat!

Podle statistik stráví moderní člověk až 7 hodin denně před počítačem nebo chytrým telefonem. Neustálé napětí a koukání na obrazovku nebo monitor způsobují svalové křeče, nepohodlí, zarudnutí nebo syndrom suchého oka. To vede ke zhoršení přirozených ochranných vlastností oční bulvy proti vnějším vlivům. Zároveň se pokožka kolem očí stává sušší a vrásčitá, jsou možné modřiny a otoky. Pokud jste obeznámeni s těmito pocity, určitě objednejte sobě a svým blízkým Eyes Cover pro omlazení pleti kolem očí. Pouhých 15 minut denně po náročném pracovním dni vám tato maska pomůže navrátit pocit svěžesti a zmírní syndrom chronické únavy očí. Jemný gelový základ pevně přilne k povrchu pokožky a působí blahodárně na svalová vlákna obličeje.

Užitečné vlastnosti, díky kterým chtějí tisíce lidí tuto gelovou masku pro sebe:

 • 100% přírodní a hypoalergenní materiály.
 • Vysoká kvalita a odolnost.
 • Snadné použití.
 • Ziskové Eyes Cover cena.
 • Kompaktní rozměry.
 • Hřejivý a chladivý efekt, v závislosti na individuální potřebě.
 • Klinicky prokázáno, že má pozitivní vliv na zdraví očí a pokožky.
 • Pomáhá při prevenci bolestí hlavy, migrény, červených očí a zvýšeného slzení.
 • Zpomaluje stárnutí pleti a vyhlazuje vrásky, zlepšuje tonus.
 • Pomáhá obnovit koncentraci po delší práci u počítače nebo čtení.
 • Rychlé a pohodlné Eyes Cover dodání po celé zemi.

Recenze:

Jsem profesionální kybernetický sportovec a trávím hodně času u počítače. V poslední době mám problémy se zrakem. Abych neztratila koncentraci, používám tuto masku. Během několika minut vám pomůže zotavit se a zlepšit koncentraci. Chtěl bych poznamenat slušnou kvalitu materiálů a příznivou cenu.

Mám vrásky kolem očí. Vyzkoušela jsem různé druhy kosmetiky (krémy, séra, balzámy). Ale teprve poté, co jsem se rozhodl objednat Eyes Cover Česká republika, se mi konečně podařilo dosáhnout dobrých výsledků! Tato maska dokonale odstraňuje vrásky a linky tonika, odstraňuje vrány kolem očí. Pomáhá mi také odbourávat únavu.

Toto je zdaleka nejlepší produkt na trhu! Určitě dlužíte Eyes Cover koupit v České republice, pokud vám záleží na zdraví vašich očí! Objednali jsme několik očních masek najednou a používáme celá rodina! S výsledky jsme velmi spokojeni!

Prevence problémů se zrakem:

Pro moderního člověka je velmi těžké vyhnout se každodenním stresovým situacím spojeným s nedostatkem volného času, zvýšenou podrážděností, nespavostí či depresemi. To vše negativně ovlivňuje zdraví. Když jsou vaše oči denně přísně testovány, namáhají se a mohou způsobit určité nepohodlí. Co radí odborníci?

Především je velmi důležité dodržovat zdravý režim aktivity a odpočinku. Pokud pracujete na počítači, určitě si alespoň každých 30-40 minut udělejte pauzu a odvracejte zrak od obrazovky. Skvělým řešením může být i speciální rozcvička pro oči. Prováděním jednoduchých pohybů podle doporučení odborníků můžete rychle uvolnit napětí a zlepšit zaostření zraku. Nezapomeňte také na zdravou stravu s vysokým obsahem prospěšných vitamínů, minerálů a antioxidantů. A samozřejmě nezapomeňte navštívit Eyes Cover obchod a objednat si tuto jedinečnou masku pro sebe! Ujišťujeme vás, že s nákupem budete spokojeni!