Rubriky
Zdraví

DuoSlim Recenze: Jak funguje doplněk na hubnutí?

DuoSlim
ZBAVTE SE NADMĚRNÉ VÁHY UŽ PO JEDNOM POUŽITÍ!

✔ Pomáhá rychle zhubnout vaši nadváhu
✔ Poskytuje štěpení tukových buněk
✔ Redukuje chuť k jídlu a snižuje hlad
✔ Pomáhá zbavit se celulitidy

Všichni víme, že nadváha vyvolává mnoho nemocí, způsobuje nízké sebevědomí a negativní postoje ostatních. Ale všechny naše pokusy nějak ovlivnit situaci často selhávají nebo nedávají trvalý výsledek. Pokud jste zkoušeli různé diety, chodili do posilovny, postili se, používali recepty tradiční medicíny, ale stále jste nedosáhli cíle, je čas použít vědecký přístup k vyřešení tohoto problému.

Určitě mnozí z vás slyšeli o doplňcích stravy nebo jednodušeji pilulkách na hubnutí. Prodávají se téměř v každé lékárně nebo obchodě, na etiketách jsou vždy vyobrazeny štíhlé a krásné sportovkyně a v popisu jsou přísliby, že vaši postavu dovedou velmi rychle k dokonalosti. Bohužel v 8 z 10 případů jde jen o dobrý reklamní trik, ale žádný výrobce vám neposkytne žádné záruky. Proto můžete věřit pouze těm produktům, které mají určitou pověst na trhu, skutečné recenze zákazníků a prošly určitými klinickými studiemi. Dnes vám chceme představit jeden z nejlepších, podle redakce, produktů na hubnutí v Evropě – DuoSlim.

Na základě populární poptávky jsme se nakonec rozhodli udělat velkou recenzi tohoto produktu, upřímně mluvit o jeho výhodách a nevýhodách, analyzovat složení a vyvodit nějaké závěry. Udělejte si pohodlí, čeká vás spousta textu.

Co jsou pilulky na hubnutí DuoSlim? Výhody

DuoSlim je doplněk stravy na hubnutí, který je kombinací dvou oblíbených produktů: Keto Diet a W-Loss. Každý z nich má své vlastní individuální prospěšné vlastnosti, ale praxe ukazuje, že nejrychlejší a nejpůsobivější výsledek můžete dosáhnout společným užíváním kapslí a kapek na spalování tuků. Výrobce DuoSlim slibuje úbytek 10-15 kg do 1 měsíce používání přípravku. Mezi hlavní užitečné vlastnosti produktu patří:

 • Spalování tuků v jaterních buňkách a jejich přeměna na další energii.
 • Po 30-40 minutách se ponořte do stavu ketózy.
 • Podporujte rychlý metabolismus a blokujte vstřebávání sacharidů.
 • Potlačení akutního pocitu hladu.
 • Obnovit zdraví kardiovaskulárního systému, upravit hladinu cukru v krvi, podpořit práci vnitřních orgánů a procesů.
 • Vstřebávání a vylučování toxinů, přebytečné tekutiny z těla.
 • Zvýšená hladina dopaminu (hormon štěstí) a snížená hladina kortizolu (hormon stresu).
 • Podporujte vysokou duševní a fyzickou aktivitu.

Při prvním pohledu na tento produkt je jasné, že DuoSlim to nejsou jen další inzerované pilulky na hubnutí. Vzorec upozorňuje na skutečnost, že oba produkty obsahují pouze 100% přírodní složky. To je důležité, protože mnoho lidí během hubnutí často používá syntetické spalovače tuků, které fungují díky zvýšené termogenezi a zvýšení tělesné teploty, což vyvolává různé vedlejší účinky. Výběrem kapslí DuoSlim získáte silnou dávku energie a síly, ale zároveň se zcela zbavíte možných vedlejších účinků.

Jak funguje doplněk stravy DuoSlim na hubnutí?

Použití DuoSlim k rychlému spalování tuku vám pomůže cítit se lépe od prvních dnů programu. Celý cyklus užívání doplňku stravy je navržen na 28 dní, ale lze jej upravit tak, aby se doba užívání kapslí a kapek prodloužila nebo zkrátila v souladu s doporučeními odborníků nebo individuálními charakteristikami těla.

1 DEN

Pokud je pro vás těžké se ráno probudit a cítíte se unavení a ospalí po celý den, začněte své první jídlo DuoSlim. To pomůže tělu se rychleji probudit, cítit se svěží a lehké. Již po první aplikaci je patrné, jak se probouzí další energie, která dříve nebyla zaznamenána. Během následujících 5-7 dnů dojde k postupné obnově metabolismu a očistě těla od toxinů.

14 DNÍ

Tablety + kapky DuoSlim aktivně vstřebávají podkožní a viscerální tuk a štěpí jej pro podporu energetické rovnováhy v těle. V této fázi váš metabolický systém zcela odmítá přijímat energii ze sacharidů a místo toho využívá tukové buňky. Díky takovým změnám se snižuje počet svačin během dne, snižuje se chuť na sladké a rychlé sacharidy. Trénink vás začne bavit, protože i po velké fyzické námaze se vaše tělo znatelně rychleji zotavuje. Váha mizí tak rychle, že změny k lepšímu lze pozorovat téměř denně. Pokožka obličeje je dokonale hladká a rovnoměrná, otoky, červené skvrny, loupání a vrásky zmizí. Místo tukových záhybů se objevují reliéfní svaly, které tvoří ideální postavu.

28 DNÍ

DuoSlim radikálně promění vaše tělo! Nyní v něm není ani gram přebytečného tuku. Suchý a napnutý pas, elastické boky a hýždě bez celulitidy – to je vše, o čem jste tak dlouho snili. Právě díky rozhodnutí koupit si doplněk stravy nové generace DuoSlim si konečně můžete vybrat oblečení, které se vám líbí, a nejen správnou velikost. Všichni kolem vás určitě zaznamenají takovou neuvěřitelnou proměnu a to vám přidá body navíc na sebevědomí. Právě do konce 28. dne se tvoří správné stravovací návyky, které přetrvávají i poté, co DuoSlim přestanete užívat.

Přísady Keto Diet

Keto Diet – neuvěřitelně oblíbený a výkonný produkt obsahující kombinaci účinných látek, takže přidání do sady DuoSlim je zcela samozřejmé. Nabízíme podrobné pochopení všech hlavních vlastností tohoto doplňku stravy.

#1. MALINOVÝ KETON

Malinové ketony patří do skupiny přírodních fenolických sloučenin, na jejichž základě vzniká ono jedinečné a příjemné aroma z bobulí. Zařazení této složky do DuoSlim není vůbec náhodné. Z biologického hlediska je struktura malinových ketonů téměř totožná se synefrinem a kapsaicinem. Právě tyto dvě složky v našem těle ovlivňují funkci alfa a beta adrenergních receptorů odpovědných za vstřebávání přebytečného tuku. Několik renomovaných amerických společností, které provedly klinické studie malinových ketonů najednou, prokázalo schopnost této složky zvýšit syntézu hormonu adiponektinu, který pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi a urychluje rozklad mastných kyselin. Malinové ketony tak mohou být dobrou alternativou k dlouhodobé nízkosacharidové dietě, kterou se mnoho lidí snaží dostat do ketózy.

#2. L-KARNITIN

L-karnitin lze nazvat jedním z nejužitečnějších a nejbezpečnějších spalovačů tuků v přírodě. Vitamin B11 je aminokyselina, která je přirozeným zdrojem energie a vysoké fyzické aktivity. L-karnitin se účastní metabolismu lipidů, transportuje mastné kyseliny do mitochondrií. Vznikají tak podmínky, kdy tělo spaluje tuky, ale zároveň si udržuje vysokou úroveň energie a vytrvalosti. Dalšími prospěšnými vlastnostmi této aminokyseliny jsou urychlení metabolických procesů, posílení pohybového aparátu, zvýšení imunity, odstranění únavy a přepracování. Složka je obsažena v mnoha kapkách pro léčbu nemocí souvisejících s neurologie, kardiologie, gastroenterologie a tak dále. Je nejcennějším zdrojem živin pro mozek, pomáhá zlepšovat kognitivní funkce, zvyšuje hladinu oxidu dusnatého v krvi a zlepšuje krevní oběh. Existuje několik studií, které dokazují, že L-karnitin pomáhá omezit chuť k jídlu. Najdete ho v DuoSlim.

#3. HOŘKÝ POMERANČ

Hořký pomeranč je jedinečný stálezelený strom původem z jihozápadní Asie a Indie. Existují nezvratné důkazy od vědců z USA, které potvrzují, že užívání extraktu z hořkého pomeranče spolu s bezvodým kofeinem pomáhá výrazně urychlit metabolické procesy a podporuje rychlé hubnutí. Skupina sportovců, kteří během experimentu užívali extrakt z hořkého pomeranče po dobu 12 týdnů, dokázala ztratit více než 10 % své hmotnosti, a to navzdory skutečnosti, že většina z nich byla ve výborné fyzické kondici. Mezi negativní vlastnosti patří schopnost extraktu z hořkého pomeranče v některých případech způsobit zrychlení srdeční frekvence a zvýšený tlak, takže lidé náchylní ke kardiovaskulárním onemocněním a hypertenzi by měli tuto složku užívat s extrémní opatrností.

#4. BIO SYNEFRIN

Synefrin je jednou ze složek skupiny přírodních alkaloidů, které lze nalézt v různých citrusových produktech. Španělští vědci, kteří provedli studie využívající organický synefrin jako doplněk stravy, potvrdili schopnost produktu zlepšit proces spalování podkožního tuku během intenzivního tréninku a outdoorových aktivit. Výsledky studie ukazují, že synefrin pomáhá spálit o 0,042 kg čistého tuku více během 1 hodiny intenzivní práce na rotopedu než při podobné zátěži bez použití doplňkového suplementu. Zavedení synefrinu do seznamu různých pilulek na hubnutí, včetně DuoSlim, se tak stává zcela zjevnou výhodou.

#5. BETA SITOSTEROL

DuoSlim také obsahuje organickou sloučeninu zvanou beta-sitosterol. Jedná se o jednu ze složek fytosterolů, což jsou přírodní sloučeniny, které mají pozitivní vliv na organismus. Několik testů beta-sitosterolu najednou potvrdilo schopnost této složky zvýšit rychlost spalování tukových buněk, blokovat chuť k jídlu a snižovat vysokou hladinu cukru v krvi. Existuje také odborný názor, že tato složka pomáhá regulovat nervový systém a posiluje imunitní systém.

#6. BROMELÁN

Bromelain patří do skupiny proteolytických enzymů vyskytujících se především v ananasu. Zajímavost: maximální koncentrace bromelainu se nachází v tvrdém jádru ananasu, které se většinou nejí a vykrajuje. Vědce přitahovaly jedinečné prospěšné vlastnosti tohoto enzymu. Ukazuje se, že bromelain má výrazný protizánětlivý účinek, pomáhá snižovat hladinu krevních destiček v krvi a urychluje metabolismus. Při správném použití bromelain stimuluje růst svalové hmoty, má silný účinek na spalování tuků v těle a podporuje kontrolu hmotnosti. Není divu, že doplňky stravy s přídavkem Bromelainu se začaly aktivně předepisovat sportovcům pro rekonvalescenci po těžkém tréninku nebo psychické zátěži. Tato látka má schopnost urychlovat trávení a účinně čistí tělo od toxinů, proto byla přidána do jednoho z DuoSlim produktů.

Přísady W-Loss

W-loss je doplňkový produkt ze sady DuoSlim. Obsahuje složky a látky, které zaručeně podporují hubnutí a pomáhají regulovat metabolismus, bez ohledu na míru fyzické aktivity a zvolenou dietu. Vzorec je vysoce hodnocen odborníky a má na trhu docela dobré recenze. Nejlépe o tom napoví hlavní ingredience.

#1. ANANAS

A opět zde budeme hovořit o bromelainu. Složení W-Loss obsahuje nejčistší ananasový extrakt, nasycený nejen bromelainem, ale také dalšími užitečnými složkami. Nastartuje silnou fázi vstřebávání přebytečného tuku a pomáhá stabilizovat trávicí systém. Hubnutí je dosaženo díky cenným stopovým prvkům a aminokyselinám přítomným v dužině ananasu a jeho jádru. Koncentrace živin v jedné porci W-loss je několikanásobně vyšší než v 1 velkém ananasu. Použití tekutých kapek tedy poskytuje rychlejší a silnější účinek bez poškození těla.

#2. VÁŠEŇ

Mučenka obsahuje vitamíny C, A, K, dále hořčík, jód, draslík, měď, zinek, vlákninu a další užitečné látky. Toto ovoce má pozitivní vliv na činnost střev, poskytuje mírný projímavý a diuretický účinek. Vědci tvrdí, že extrakt z mučenky je schopen stabilizovat funkci centrálního nervového systému, normalizovat spánek a snižovat krevní tlak. Existují studie dokazující, že mučenka snižuje hladinu cholesterolu v krvi, působí proti vzniku aterosklerotických plátů a je také přírodním antiseptikem. Je třeba také poznamenat schopnost produktu zlepšit funkci ledvin a jater, normalizovat srdeční frekvenci a zlepšit vidění.

#3. PAPAYA

Papája je zdravá exotická bobule, která obsahuje velké množství antioxidantů, makro- a mikroprvků, minerálů a aminokyselin. Zlepšuje činnost trávicího systému, dodává dodatečnou sílu a zvyšuje vytrvalost. Lékaři tvrdí, že pravidelná konzumace plodů papáje ve stravě pomáhá snižovat riziko kardiovaskulárních onemocnění a pomáhá udržovat tělo v dobré kondici. Vynikající přírodní spalovač tuku, který snižuje váhu a reguluje hladinu tělesného tuku.

DuoSlim: Komplexní cena

Porovnáním ceny sady DuoSlim s cenou každé jednotlivé odebrané položky je vidět zřejmý přínos. Výběrem tohoto komplexu ušetříte více než 50 % a získáte 2krát silnější účinek na hubnutí, bez ohledu na věk, denní aktivitu a další faktory. Chceme okamžitě varovat všechny, kteří se na to chystají nakoupit DuoSlim pomocí lékárny. Doplněk stravy je dostupný pouze přes oficiální stránky a objednat si ho můžete přímo na stránce prodejce.

DuoSlim v České republice: kde koupit doplněk stravy na hubnutí?

Doručení DuoSlim se provádí po celé zemi během několika dnů od data podání žádosti. Můžete si objednat DuoSlim a svou objednávku obdržíte do 3-5 pracovních dnů. Díky možnosti platby za zboží po dodání si můžete být jisti, že obsah zboží odpovídá popisu.

Abyste mohli hned teď nakupovat DuoSlim, potřebujete:

 • Klikněte na odkaz na oficiální web prodejce.
 • Vyplňte formulář žádosti.
 • Upřesněte cenu a dodací lhůtu.
 • Potvrďte objednávku.
 • Získejte zboží a zaplaťte za něj.

Odmítnutí odpovědnosti:

Opravdu chceme, aby informace prezentované na našich stránkách byly užitečné pro čtenáře. Na druhou stranu jsme nuceni upozornit, že názor vyjádřený autory této recenze je subjektivní a nemůže být ani přibližně vyvrácením odborného názoru. Před použitím doplňku stravy se vždy poraďte s lékařem nebo jiným licencovaným zdravotnickým pracovníkem.