Rubriky
Zdraví

Dial Vision – nastavitelné dioptrické brýle

DealVision
Brýle, které se individuálně přizpůsobí vašim očím a mohou být nastaveny za 2 minuty!

✔ Můžete nosit brýle celý den! Žádné závratě, bolesti hlavy a nevolnost, určitě vám padnou do očí.
✔ Spolehlivá a odolná fixace: robustní sklo, navzdory složité struktuře.
✔ Brýle jsou nastavitelné a lehké a pohodlné materiály nezpůsobují nepříjemnosti a nezanechávají žádné stopy na nosu.

Více než 80 % lidí se špatným zrakem nemůže nosit brýle. Potřebují různé čočky pro různé příležitosti, takže na čtení, řízení nebo sledování filmů musí nosit několik brýlí zvlášť. To je nejen nepohodlné, ale také to způsobuje značné finanční škody rodinnému rozpočtu. Dnes vám chceme představit univerzální řešení – Dial Vision nastavitelné dioptrické brýle. Jedná se o nejnovější vědecký vývoj, který kombinuje několik typů čoček najednou v jednom rámu. Systém individuální regulace každé jednotlivé dioptrie pomáhá upravit maximální jasnost obrazu v závislosti na vlastnostech vašeho vidění.

Již dnes má každý skvělou šanci na Dial Vision koupit v České republice tím, že zanechá žádost na webu prodejce. Využijte této nabídky právě teď!

Dial Vision – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Dial Vision brýle pro krátkozrakost s dioptrickou kontrolou je patentovaná technologie, která prošla několika fázemi klinických studií. Pomocí inovativního přístupu ke změně může každý uživatel upravit dioptrii pro každé oko individuálně během několika sekund, jednoduše otočením nastavovacího kolečka. To vám umožní mít jednu sklenici místo 3-8 párů.

Dial Vision popis:

Tajemství vysoké účinnosti technologie spočívá v jedinečné struktuře čočky. Skládá se ze dvou různých částí, které jsou vzájemně kombinovány. Pohodlným způsobem nastavení můžete posouvat a upravovat dioptrie, dokud nezískáte nejostřejší možný obraz. Nastavitelné brýle se stylovým a odolným rámem pomohou udržet dobrý zrak v jakémkoli prostředí: doma, v kanceláři, při řízení auta, na dovolené nebo při čtení knihy. Toto je vynikající řešení pro vaše blízké a starší příbuzné, kteří jsou náchylní k progresivní krátkozrakosti.

Výhody:

  • Univerzální design, vhodný pro muže i ženy.
  • Systém adaptivní korekce pro každou čočku zvlášť.
  • Široký rozsah nastavení: -6 až +3 dioptrie.
  • Pohodlné a snadné použití.
  • Jedna sklenička pro všechny příležitosti.
  • Přispějte k podpoře vize.
  • Při dlouhodobém používání nezpůsobujte nepohodlí.
  • Vyměňte až 8 párů běžných sklenic.
  • Dial Vision cena levnější než mnoho analogů.

DealVision brýle s nastavitelnými dioptriemi vám pomůže lépe vidět písmena a čísla, zmírní únavu očí a zabrání dalšímu poškození zraku. Technologie nemá obdoby a podle odborníků je považována za jednu z nejlepších na trhu. Výrobek v tuto chvíli ještě nemá velkosériovou výrobu, takže je těžké jej sehnat v obchodech s optikou nebo v lékárnách. Ale naštěstí byly nedávno spuštěny oficiální stránky certifikovaného dodavatele tohoto produktu, kde seženete Dial Vision objednat za výhodnou cenu.

Zákaznické recenze:

Měl jsem 3 páry brýlí. V některých jsem se díval na televizi, v jiných jsem řídil auto a v jiných jsem četl knihy. Můj oční lékař mi doporučil vyzkoušet tyto všestranné brýle s nastavitelnými dioptriemi. Je to velmi pohodlné! Nyní nemusím neustále hledat ty správné brýle v tašce: stačí nastavit čočky a vidím vše velmi dobře. Objednal jsem si je online a dostal jsem 50% slevu.

Mám krátkozrakost a v každodenním životě mi způsobuje vážné nepohodlí. Nemohu nosit jedny brýle, protože potřebuji čočky s různými předpisy v závislosti na okolnostech. Moje žena mi k narozeninám dala brýle XtraVision. Nastavitelný objektiv je velmi pohodlný. Jen pár sekund a znovu vidím všechny předměty velmi jasně navzdory krátkozrakosti. Rám vypadá docela solidně a kvalitně. Příjemně překvapí také stylovým designem.

Mému strýci je 67 let a má problémy se zrakem. Když jsme byli u lékaře, bylo mu doporučeno vyzkoušet brýle s nastavitelnými dioptriemi. Nemohl jsem najít Dial Vision lékárna, tak jsem je objednal online. Po 4 dnech byl balík doručen. Strýčkovi se náš dárek moc líbil, protože teď se mu mnohem snáze nastavují čočky.

Prodej za Dial Vision Česká republika začal teprve před několika měsíci, takže brýlí je stále málo skladem. Pokud ale navštívíte stránky licencovaného distributora tohoto produktu, budete mezi prvními, kdo si tento unikátní produkt objedná.

Dial Vision dodání je platba na dobírku, což znamená, že za zboží můžete zaplatit až po obdržení. Využijte toto řešení naplno!

Odmítnutí odpovědnosti: Informace na této stránce by neměly být brány jako odborný názor a jsou poskytovány pouze pro informační účely. Doporučujeme, abyste se před použitím jakýchkoli produktů na podporu zdraví poradili se svým lékařem. Neneseme odpovědnost za kvalitu ani výkon těchto brýlí. Případné nároky nebo dotazy lze vyjasnit kontaktováním prodejce. Na stránku online aplikace můžete přejít pomocí tohoto odkazu: