Rubriky
Zdraví

BSP Corrector – inteligentní Korektor pro vzpřímené držení těla

Přestaňte se hrbit během 14 dnů!

✔ Žádné hrbení a kulata záda!
✔ Rozvíjí svaly zád a svalovou paměť
✔ Žádné bolesti v páteři a pánvi
✔ Zlepšení sexuality teď i do budoucna

Zakřivení držení těla, osteochondróza, skolióza a další nemoci mají nebezpečné zdravotní následky. Shrbený hřbet vypadá ošklivě a může zničit i tu nejideálnější postavu. Největší hrozbou však je, že změna páteře vede k silné bolesti, svírání nervů, zhoršené cirkulaci a tlaku na vnitřní orgány. Odborníci tvrdí, že masáž nemůže opravit páteř. Úkolem každého masážního terapeuta je zmírnit akutní bolest a normalizovat krevní oběh. Jakmile však opustíte masážní místnost, držení těla se znovu ohne a příznaky se vrátí.

Evropští vědci strávili několik let vývojem inteligentního mechanismu na podporu správného držení těla. V důsledku dlouhodobých klinických studií a testování se jim podařilo dosáhnout skutečného vědeckého průlomu! Dnes chceme představit BSP Corrector inteligentní Korektor pro vzpřímené držení těla. Jedná se o zcela nový přístup k prevenci a léčbě skoliózy a osteochondrózy, stejně jako k udržení dokonale ploché polohy v každém věku.

BSP Corrector – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Dnes v každé lékárně najdete různé typy opasků a popruhů pro korekci držení těla. Ale všechny mají nízkou účinnost, protože nejsou schopné signalizovat v okamžiku, kdy se hrbíte nebo ohýbáte páteř. Proč je BSP Corrector pro vzpřímené držení těla mnohem účinnější než tradiční léčba? Jedná se o inovativní technologii vybavenou speciálním senzorem zakřivení. Jakmile pozice změní svoji pozici nad stanovenou normu, systém to signalizuje. Tato metoda léčby pomáhá rychle obnovit svalovou paměť, zmírnit bolest a nepohodlí na krku a zádech, zlepšit vzhled postavy a zabránit nebezpečným účinkům na zdraví. Nemusíte nosit korektor polohy několik měsíců! Pouhé 2 hodiny denně stačí na 2–3 týdny. To bude dost vidět skutečné změny a vylepšení.

BSP Corrector popis:

Inteligentní zadní korektor se objevil poté, co vědci potvrdili teorii, že jediným způsobem, jak plně obnovit správnou polohu páteře, je svalová paměť. Pouze tehdy, když si vaše svaly „pamatují“, jak správně držet obratle, zůstane držení těla v rovnováze, i když přestanete tento proces neustále sledovat. Místo toho, abyste utratili spoustu peněz za masáže, fyzioterapii, prášky na bolest nebo masti, objednejte si BSP Corrector Česká republika a získejte zaručené výsledky za 14 dní!

Zařízení pro korekci držení těla lze používat v jakémkoli věku. Díky možnosti nastavení délky řemínků lze korektor rychle přizpůsobit individuálním parametrům vašeho těla. Způsob aplikace je velmi jednoduchý a pohodlný. Nasazení korektoru trvá jen několik sekund. Těsně přiléhá k povrchu těla, takže pod oblečením bude neviditelný. Noste jej kdekoli – doma, v práci, na dovolené. Pouhé 2 hodiny denně a vaše záda bude za pár týdnů dokonale rovná!

Zařízení je vybaveno přenosnou 500 mAh baterií. Baterie vydrží na jedno nabití až 2 týdny a v případě potřeby ji můžete rychle nabít.

Výhody, díky nimž budete chtít BSP Corrector objednat:

 • Inteligentní technologie pro kontrolu správné polohy těla.
 • Rychlé a pohodlné použití (pouze 1 tlačítko napájení).
 • Vysoce kvalitní a bezpečné materiály.
 • Těsně přiléhá k tělu a pod oblečením zůstává neviditelný.
 • Obnovuje svalovou paměť.
 • BSP Corrector cena levnější než jiné metody léčby osteochondrózy.
 • Pomáhá neohýbat se při sezení nebo chůzi.
 • Rychle zmírňuje bolest a usazeniny solí.
 • Posiluje svaly jádra, paží a krku.
 • Rovnoměrně rozložte zátěž na obratle.
 • BSP Corrector dodání se uskuteční během několika dní kurýrem po zadání objednávky.

Názor odborníka:

Mnoho lidí vnímá nerovnoměrné držení těla jako čistě estetický problém. Hlavní hrozbou však je, že pokud jsou obratle ve špatné poloze, jsou stlačeny krevní cévy. Krevní oběh v mozku je narušen, objeví se bolest hlavy a vzroste krevní tlak. To je také plné vzhledu meziobratlové kýly, bolesti zad a dalších problémů. Chápu, že ne všichni lidé mohou aktivně trénovat a udržovat své držení těla cvičením. Pokud máte sedavé povolání nebo máte hrb, musíte jednat okamžitě. Myslím, že BSP Corrector pro ploché záda je nejlepší řešení! Je to mnohem účinnější než pilulky, masti nebo fyzikální terapie. Páteř můžete vyrovnat za pár minut a udržet ji tak alespoň 2 hodiny denně. Tentokrát stačí probudit svaly a zafixovat držení těla ve správné poloze. Nejdůležitější je, že tato metoda může být použita i v dětství a dospívání a nemá žádné zvláštní kontraindikace.

Kde mohu BSP Corrector koupit v České republice?

Důležité informace: BSP Corrector lékárna se neprodává. Chcete-li získat původní korektor polohy, navštivte oficiální web prodejce a nechte online aplikaci. Hodně štěstí!