Rubriky
Zdraví

Auto Fan – solární klimatizace pro automobily

Tactic Pants
SUNNY KLIMATIZACE PRO AUTOMOBILY

✔ Černá barva
✔ Velikost: 14,5 / 11/6 cm
✔ Hmotnost: 292 gramů
✔ Velikost balení: 15,5 / 12/9 cm

Auto Fan solární klimatizace pro automobily vám pomůže udržet vaše auto v pohodě, i když je zaparkované. Unikátní zařízení je vybaveno vestavěnou solární baterií, která umožňuje fungování chladicího systému bez vybití baterie. Tento ventilátor má pohodlný montážní systém, nezabere mnoho místa a nepřekáží při jízdě. To je případ, kdy se můžete vrátit k vychladlému autu na parkovišti i v nejparnějším letním dni. Pohodlný tvar, kompaktní rozměry, nízká hmotnost a doplňkové funkce poskytují nejpohodlnější používání zařízení bez dodatečné instalace nebo potíží.

Auto Fan – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Každý majitel vozu se ocitl v takové nepříjemné situaci: venku je horké počasí a není možnost zaparkovat auto ve stínu. Když jej necháte v otevřeném prostoru, vytvoříte uvnitř kabiny skleníkový efekt. Čím déle je vůz zavřený, tím vyšší bude teplota uvnitř kabiny. V určitém okamžiku může situace dospět do kritické fáze, kdy se plastové prvky interiéru nebo předměty ponechané na sedadle začnou tavit nebo uvolňovat škodlivé žíravé výpary. Proto všichni odborníci doporučují při otevírání dveří auta stojícího na slunci zajistit maximální větrání a vyvětrat interiér na několik minut. To ale není vždy pohodlné a i po takových akcích je teplota uvnitř stále vysoká, což snižuje komfort jízdy.

AutoFan klimatizace pro automobily je inovativní řešení pro všechny majitele automobilů. Toto zařízení má speciální ventilátor se zabudovanou solární baterií, která napomáhá cirkulaci vzduchu uvnitř vozu i při vypnutém motoru a zaparkovaném vozidle. Vzhledem k tomu, že je v tomto případě použit externí zdroj energie, chod ventilátoru nijak neovlivňuje baterii a nevybíjí ji. Za slunečného a horkého počasí bude ventilátor běžet tak dlouho, jak je potřeba, aby se udržela příjemná teplota. Kromě toho se v některých případech mohou stát Auto Fan klimatizace alternativou ke standardnímu klimatickému systému ve vašem autě, snížit spotřebu paliva a zabránit zatížení generátoru.

Auto Fan popis:

Jak to funguje?

Ventilátor spouští proces cirkulace vzduchu, jehož výsledkem je přirozené chlazení. To pomáhá stabilizovat teplotu uvnitř vozu a vytváří příjemné prostředí pro pobyt uvnitř.

Co je známo o samotném modelu?

Zařízení má kompaktní rozměry – 145/110/60 mm. S celkovou hmotností 292 g je tento model klimatizace nejpohodlnější pro použití v jakémkoli vozidle. Instalace se provádí pomocí lepicí pásky, která se připevní na čelní sklo kdekoli. Autonomní operační systém podporuje proces chlazení během jízdy nebo parkování vozu.

Hlavní důvody, proč každý z vás dluží Auto Fan objednat?

Zařízení využívá solární energii – nejčistší a nejvíce obnovitelný zdroj energie. Díky pohodlnému montážnímu systému lze zařízení nainstalovat na jakékoli sklo během několika minut a to nevyžaduje další nástroje nebo vybavení. Technologie je co nejjednodušší, ale efektivní. Se všemi výhodami je Auto Fan cena několikrát levnější než jiné stávající analogy. Na internetu už najdete tisíce dobrých zákaznických recenzí tohoto ventilátoru. To dává další naději, že řešení Auto Fan koupit v České republice bude jistě správné.

Jak používat:

  • Připevněte montážní pásku k povrchu ventilátoru podle pokynů v návodu.
  • Spusťte okno asi o 3-4 cm.
  • Nainstalujte pásku na vhodné místo.
  • Odstraňte zbytky pásky nožem nebo nůžkami.
  • Spusťte ventilátor pomocí vyhrazeného tlačítka.

Prodej Auto Fan prodejna je velmi těžké najít. Navzdory vysoké úrovni poptávky tento model stále není široce dostupný v obchodech nebo supermarketech. Proto jedinou skutečnou možností, jak získat toto originální zařízení, jsou oficiální stránky výrobce. Vždy tam získáte podrobné informace o produktu, vlastnostech, ceně a způsobu aplikace. Auto Fan dodání se provádí v celé zemi co nejdříve. Zásilku můžete zaplatit poté, co ji dostanete do rukou a ujistíte se, že zařízení funguje.

Informace poskytnuté ke kontrole. Tento produkt neprodáváme ani neprovádíme servis. Pro více informací o Auto Fan Česká republika využijte nabídku oficiálních stránek. Rovněž doporučujeme, abyste se při telefonování zeptali na své otázky konzultantovi call centra.