Rubriky
Zdraví

Anti-Grey Treatment – přípravek na šedivé vlasy

ZÍSKEJTE ZPĚT SVOU PŘIROZENOU BARVU VLASŮ ZA 1 MĚSÍC!

✔ Již od 1. dne si vyživíte vlasové cibulky
✔ Za 7 dní zcela zastavíte proces šedivění
✔ Urychlíte růst nových vlasů v jejich přirozené barvě o 158 %
✔ Za 30 dní celkově zastavíte růst šedivých vlasů

Zešedivěly vám vlasy, i když vám ještě není 30 let? To je poměrně naléhavý problém pro mnoho moderních mužů a žen. Předčasné šedé vlasy jsou důsledkem porušení produkce přirozeného pigmentu – melaninu. Děje se tak pod vlivem určitých vnějších a vnitřních faktorů: dědičná predispozice, stres, nezdravý životní styl, špatné jídlo a ekologie, onemocnění endokrinního systému a tak dále. Vzhled „šedých míst“ na hlavě může být vážnou zkouškou pro každého i pro nás. Řešení problému pomocí barvení vlasů pomáhá pouze dočasně skrýt příznaky šedivých vlasů, ale ne je odstranit. Dnes vám chceme představit přehled nového léku na šedivé vlasy s názvem Anti-Grey Treatment.

Anti-Grey Treatment – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Se správnou směsí rostlinných látek a vitamínů je tento doplněk stravy jedním z nejlepších způsobů léčby šedých vlasů u mužů a žen, bez ohledu na věk nebo základní příčinu. Výrobce tvrdí, že Anti-Grey Treatment je schopen zastavit další výskyt nových šedých vlasů již 1 týden po zahájení aplikace. Mikroživiny obsažené v přípravku navíc posilují vlasové kořínky, stimulují spící folikuly a pomáhají v boji proti plešatosti.

Klinické studie provedené evropskými vědci za účelem studia prospěšných vlastností Anti-Grey Treatment potvrdily účinnost tohoto produktu na 98%. Na rozdíl od běžných šamponů nebo vlasových sér tento výživový doplněk řeší příčinu šedivění vlasů, nikoli příznaky.

Jak to funguje:

  • Získáním kompletní sady nezbytných antioxidantů, vitamínů, minerálů a živin se vlasy stanou silnějšími a hustšími.
  • Aktivuje folikuly, které byly „pozastaveny“.
  • Receptura reguluje tvorbu melaninu v těle, což pomáhá zbavit se šedivých vlasů a navrací jim jejich přirozenou barvu.
  • Aplikace produktu umožňuje zastavit vypadávání vlasů a zbavit se známek alopecie.
  • Příznivě ovlivňuje stav vlasové pokožky, odstraňuje lupy, svědění či jiné problémy.

Názor odborníka:

«V mé profesi trichologa je mnoho zajímavých případů. Nedávno mě oslovila dívka. Je jí 24 let, ale už má šedivé vlasy. Nechtěla si barvit vlasy, protože se bála oslabení a ztráty. Řekl jsem jí, ať to zkusí Anti-Grey Treatment. Po 3 týdnech užívání tohoto doplňku stravy se pacientka dokázala zcela zbavit šedivých vlasů. Vlasy jsou silnější a hedvábné, objevil se přirozený lesk a objem. Rozhodně tento vitamínový komplex stojí za vyzkoušení pro lidi se sklonem k plešatosti nebo časným šedivěním vlasů.»