Rubriky
Zdraví

Alfagen – přírodní gel na zvětšení penisu

PŘIDAT VÁŠEŇ DO SVÉHO ŽIVOTA!

✔ Gel se skládá z přírodních složek, které nepoškodí.
✔ 100% uživatelů je šťastných, že znovu získali své potěšení ze sexu!
✔ Testováno a schváleno TISÍCMI mužů
✔ Balení zboží je nenápadné – nikdo nebude vědět, co je v balíčku.

Odborníci dávají různá doporučení, jak používat lokální kosmetické přípravky pro růst mužského penisu. Aby se zvýšila účinnost postupů, andrologové doporučují kombinovat použití gelu nebo krému s dalšími masážními technikami nebo cvičeními zaměřenými na prodloužení délky penisu a zvýšení plnění kavernózních tkání krví. Pokud jste nikdy nepoužili krém na zvětšení penisu, jsme si dobře vědomi skepticismu ohledně tohoto druhu zboží. Nedělejme však předčasné závěry a pokusme se pochopit tuto otázku z hlediska vědy.

Vezměme si například jeden z nejpopulárnějších produktů na trhu v tomto roce – Alfagen přírodní gel na zvětšení penisu. Prodejce tohoto produktu slibuje, že pokud použijete gel 1-2krát denně, můžete za 1 měsíc zvětšit velikost až na +6 cm! Je to pravda nebo ne? Začněme odpovídat na všechny otázky v pořádku.

Alfagen – popis, cena, koupit, objednat, dodání

Až donedávna se vědě vědělo, že mužský pohlavní orgán má poslední fázi růstu a vývoje, která končí koncem puberty. Nedávné klinické studie však ukázaly, že asi u 70% mužů zůstává penis malý, protože je narušena cirkulace pánevních orgánů. To může být způsobeno určitými faktory: nadváhou, sedavým životním stylem, nízkou hladinou mužských hormonů v těle nebo nepravidelným sexem. Účinek určitých rostlinných výtažků a vitamínů může současně vyvolat úplné rozšíření měkkých tkání corpus cavernosum na jeho fyziologické maximum. Díky tomu může téměř každý muž ve skutečnosti zvětšit velikost svého orgánu o 2-5 cm, v závislosti na individuálních parametrech a okolnostech.

Takto funguje Alfagen intimní gel pro muže. Přírodní vzorec obsahuje bezpečnou kombinaci přísad a stopových minerálů, které pomáhají stimulovat expanzi krevních cév uvnitř penisu. To vám umožní zvýšit tok krve a naplnit ji všemi nejmenšími buňkami kavernózní tkáně.

Věda o zvětšení penisu:

Je to houbovitá tkáň ukrytá v bílé membráně uvnitř mužského penisu. Prochází ním obrovské množství krevních cév a kanálů, které jsou v době erekce naplněny krví. Je to kvůli naplnění kavernózní tkáně v době sexuálního vzrušení, že falus bobtná a zvětšuje se. Jako každá jiná tkáň v těle jsou cévy uvnitř penisu schopny reagovat na účinky určitých účinných látek. Pomocí metody Alfagen zvětšení penisu bez chirurgického zákroku je můžete rozšířit na 40% původní flotace. Díky tomu můžete dosáhnout pevné erekce a největší možné velikosti vašeho orgánu.

Alfagen popis nám říká, že gel se nejlépe nanáší 20 minut před zamýšleným stykem. Pro správné použití doporučujeme přečíst si podrobné pokyny s ilustracemi a podrobným seznamem akcí. Naneste malé množství gelu na dlaň a jemně rozetřete po celé délce penisu. Úplná absorpce obvykle trvá od okamžiku aplikace maximálně 5 minut. Účinek brnění a zarudnutí je pozorován po několika minutách a trvá dlouho. Tyto pocity jsou spojeny s tokem krve do penisu.

Proč mnoho odborníků doporučuje Alfagen koupit v České republice? Existuje několik klíčových výhod tohoto produktu:

  • Složky gelu jsou naprosto přirozené, nepůsobí škodlivě ani agresivně na pokožku předkožky ani na hlavu penisu.
  • V 90% případů po 1 měsíci používání gelu uživatelé pozorují skutečný nárůst délky a tloušťky jejich orgánu.
  • Názor odborníků z různých oborů medicíny na tento produkt dokazuje jeho vysokou účinnost a bezpečnost použití.
  • Ve srovnání s ceníkem jakékoli kliniky estetické chirurgie, která vám může nabídnout operaci zvětšení penisu, je Alfagen cena výrazně levnější.
  • Krém lze použít jako hlavní nebo doplňkový způsob ke zvýšení erekce a prodloužení pohlavního styku.
  • Mnoho dívek říká, že se cítí během sexu mnohem příjemněji poté, co jejich partner začal používat tento gel.
  • Pokud se stydíte zeptat Alfagen lékárna, je možné si tento gel objednat anonymně přes internet.
  • Důvěrné Alfagen dodání provádí kurýr, který neví, co je uvnitř balíčku.

Vezměte prosím na vědomí, že nejsme prodejcem a neinzerujeme Alfagen Česká republika. Tato recenze byla připravena speciálně pro muže, kteří mají pochybnosti o vhodnosti použití konzervativních metod zvětšení penisu. Důrazně se stavíme proti použití chirurgické metody, pokud to nedoporučuje lékař z důvodu vrozených nebo získaných anomálií ve vývoji penisu.

Odborníci tvrdí, že v 9 z 10 případů stačí k radikálním řešením všech sexuálních problémů přidat k původní velikosti pouze 2–3 cm. A to lze provést, i když jen Alfagen objednat.